• Informacje na temat:

  marcin bosak z żoną

Artykuły na temat: marcin bosak z żoną
 • Maria Dębska i Marcin Bosak wezmą ślub?

  Marcin Bosak (38 l.) z Moniką Pikułą (38 l.) związany był przez wiele lat, mają dwoje dzieci i wydawało się, że ich ślub jest kwestią czasu. Jednak para rozstała się, a aktor związał się z Marią Dębską (27 l.). I możliwe, że to właśnie ona zostanie jego żoną...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • Anna Bosak już po ślubie! Ceremonia jak z bajki!

  Anna Bosak (30 l.) została właśnie żoną. Na ceremonii zjawili się najbliżsi, w tym oczywiście słynny brat tancerki...

 • Karolak bratem Trzebiatowskiej

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Marcin Bosak, Tomasz Karolak i Paweł Małaszyński występują w nowym filmie Patryka Vegi, twórcy seriali "PitBull" i "Twarzą w twarz". Historia braci, chcących wydostać siostrę z więzienia, to gwarantowany hit tej zimy!

 • Marcin Bosak i Maria Dębska zdecydują się na ważny krok?! Co na to dzieci aktora?!

  Ich miłość kwitnie. Nie unikają publicznego okazywania sobie czułości, a od niedawna snują poważne plany na przyszłość... Marcin Bosak (39 l.) w końcu chce odciąć się od przeszłości i założyć nową rodzinę. Ciekawe, co na to jego dzieci z poprzedniego związku?

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • "M jak miłość": Fałszywa żona

  W dniu kolejnej rozprawy sądowej w procesie Olka (Maurycy Popiel) Ance (Weronika Rosati) uda się podstępem zwabić Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) do swego mieszkania. Chwilę później w jej drzwiach stanie też Gryc (Marcin Bosak), który - na widok Andrzeja - zacznie sobie żartować z obojga. Skończy się to tym, że poirytowana malarka wyrzuci Kamila z domu. Chwilę później Andrzej będzie miał...

 • Rafał Cieszyński w "Hotelu 52"

  Rafał Cieszyński, znany z seriali "Pierwsza miłość", "Fala zbrodni" czy "Ojciec Mateusz", wystąpi w jednym z najbliższych odcinków "Hotelu 52" .

 • Zbigniew Zamachowski i Marcin. Bosak w "Na dobre i na złe"

  ...i dylematy mogą doprowadzić do tego, że położysz najlepszą nawet rolę - dodał aktor. Marcin Bosak wcieli się z kolei w Grzegorza - młodego mężczyznę, którego żona trafi do szpitala z poważnym urazem...

 • Doda, Santor i... Cichopek

  Wiemy już, co wiosną zaoferują swoim widzom TVN oraz TVP. A Polsat? Stacja proponuje m.in. nowe muzyczne show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" oraz nowy serial "Hotel 52". Konferencja prasowa, prezentująca wiosenną ramówkę Polsatu, odbyła się w czwartek, 18 lutego, w warszawskim klubie Platinium.

Zdjęcia na temat: marcin bosak z żoną
Dyskusje na temat: marcin bosak z żoną
 • Re: Hotel 52

  Moim zdaniem to jeden z lepszych polskich seriali emitowanych obecnie w TV. Bardzo mi przypomina brytyjski Hotel Babylon, który również uwielbiam. Jestem jednak lekko rozczarowana wątkiem Natalii i Mateusza Bienia. Myślałam że połączy ich uczucie a tu nagle pojawia się Marcin Bosak grający syna dziennikarki i oznajmia że zostanie ona jego żoną. Poza tym coś mi tu nie gra, czy przypadkiem