• Informacje na temat:

  marcin boska

Artykuły na temat: marcin boska
 • Boska Komedia: Święto teatru

  Drugi Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia rozpoczął się 7 grudnia w Krakowie. Po uroczystym otwarciu, nadszedł czas na spektakle konkursowe.

 • Dziwny jest ten świat - Boska Komedia 2018: Co w programie?

  Dziwny jest ten świat - to motto łączące spektakle 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia. Zobaczymy 13 przedstawień konkursowych (INFERNO), 8 w sekcji PARADISO oraz 5 w PURGATORIO. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 8-16 grudnia w Krakowie.

 • Bartosz Szydłowski o festiwalu Boska Komedia: "Świętowanie relacji pomiędzy ludźmi"

  Ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia rozpocznie się 4 grudnia w Krakowie. "Teatr jest nieprzewidywalny, każdy sezon zaskakuje zmianami, artyści nieustannie poszukują. Festiwal musi odzwierciedlać tą temperaturę i dynamikę" - mówi Bartosz Szydłowski, dyrektor programowy imprezy.

 • "Mam talent": Boska syrena w finale

  ..., co docenili jurorzy i telewidzowie. "To, co zrobiłaś dzisiaj, to był nokaut. Filipowska, jesteś boska" - zarymowała Małgorzata Foremniak, komentując ten występ. "Dzisiaj było dużo seksu" - zauważyła(...) i Bartek (akrobatyka) Kinga Skiba (śpiew) Marcin Kowalczyk (kostka rubika) Anna Filipowska (akrobatyka) Pitzo & Polssky (taniec)

 • Kinga Dębska kręci "Boski plan"

  Kinga Dębska ("Moje córki krowy") zaczęła zdjęcia do swojego nowego filmu "Boski plan". Pierwszy klaps na planie filmu padł 14 lutego w Warszawie. Na ekranie zobaczymy Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych.

 • Boska Komedia 2017: Kim są laureaci?

  O godzinie 1:00 w nocy 17 grudnia został ogłoszony werdykt 10. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia. Oto, kto otrzymał w tym roku nagrody!

 • Boska Komedia 2017, czyli "Teatr w ruinie"

  ...10. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia rozpocznie się 9 grudnia w Krakowie. W ciągu ośmiu dni publiczność obejrzy 16 spektakli w konkursie Inferno, 11 w sekcji Purgatorio i 4 w sekcji młodych twórców Paradiso.

 • Boska Komedia: 28 spektakli w Krakowie

  Pod hasłem "Jeszcze Polska nie zginęła, póki teatr żyje" 8 grudnia rozpocznie się w Krakowie 9. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia. Pokazanych zostanie w sumie 28 spektakli - najważniejszych produkcji ostatniego sezonu.

 • "Różne odcienie miłości": Na planie nowego filmu Kingi Dębskiej "Boski plan"

  ...- tłumaczy aktorka. W obsadzie filmu znaleźli się także m.in. Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska i Marcin Dorociński. - Ja mam przyjemność grać Mirka, człowieka, który z charakteru jest bardzo miły(...) i zapominamy o niej - stwierdza reżyserka. - A nigdy nie wiemy, jakiego rodzaju miłość nas spotka - dodaje Marcin Dorociński. - Myślę, że będzie to opowieść głównie o dążeniu do szczęścia, o dążeniu do...

 • ​Marcin Dorociński: Mały element większej całości

  Tuż przed rozpoczęciem rozmowy na planie nowego filmu Kingi Dębskiej do Marcina Dorocińskiego podbiega jego ekranowa partnerka - suczka o imieniu Kotlet. Pies wariuje ze szczęścia, skacze i liże aktora po rękach, a ten uśmiecha się i odpowiada mu pieszczotami. - Nie ma w niej nawet cienia agresji - mówi z zachwytem. Podczas zdjęć do "Boskiego planu" gwiazdor "Paktu" opowiadał nie tylko o miłości...

Zdjęcia na temat: marcin boska
Wideo na temat: marcin boska
 • Marcin Dorociński o filmie "Boski plan"

  "Mam przyjemność grać Mirka, człowieka, który z charakteru jest bardzo miły, otwarty i ma dobre serce. Natomiast zostaje w pewien sposób oszukany. Myślał, że spotka obiecane uczucia miłości, ale otrzymuje coś zupełnie innego. I ten tytułowy boski plan w tym przypadku jest taki, że na jego drodze staje pies" - mówi Marcin Dorociński o filmie "Boski plan". Z aktorem na planie filmu Boski plan

 • Marcin Dorociński o Grupie Darwina

  " - mówi Marcin Dorociński. "Chwilę potem się odezwali, spotkaliśmy się i zrobiliśmy wspólnie projekt 'Wielkie Teorie Darwina'. Jestem z tego bardzo zadowolony, bo to są wspaniali, młodzi aktorzy o nieograniczonej wyobraźni" - dodaje aktor. Z Marcinem Dorocińskim na planie filmu Boski plan" spotkał się Adrian Luzar. "Boski plan" to nowy film Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy"). Zdjęcia zakończyły

 • Marcin Dorociński: Warto dbać o innych

  "Nie jesteśmy sami na planecie, my – ludzie, tylko wszyscy żyjemy razem, a każdego roku ginie bezpowrotnie wiele gatunków zwierząt i jak sobie tego nie będziemy przypominali, to w końcu zostaniemy sami" - mówi Marcin Dorociński. "Dlatego warto dbać o innych, także o ludzi, nie tylko o zwierzęta. Warto być dla siebie miłym, przyzwoitym, dobrym" - dodaje. Z aktorem na planie filmu Boski plan

Dyskusje na temat: marcin boska