• Informacje na temat:

  marcin bukowski

Artykuły na temat: marcin bukowski
 • Ewa Bukowska została... bajkopisarką!

  Ewa Bukowska, czyli Edyta Bielak z "M jak miłość", zadebiutuje wkrótce jako autorka... bajek. Dwie pierwsze, które latem ukażą się w księgarniach, napisała specjalnie dla swojego młodszego syna Marcina.

 • Marek Bukowski: Daję się nieść fali

  ...- Lubię grać w serialach, nawet bardziej niż w filmach - przyznaje Marek Bukowski. Aktor opowiada o swoich początkach, blaskach i cieniach zawodu, książce oraz radości, jaką czerpie z pisania scenariuszy. Zdradza też, jakiej przyszłości chciałby dla swoich synów.

 • Marek Bukowski: Dobra passa trwa

  Aktor Marek Bukowski dwa lata temu powrócił do zawodu po wieloletniej przerwie. Długo nie musiał czekać na propozycje. Obecnie artysta jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce.

 • "Uwikłanie" Bromskiego trafi do kin

  Nowy film Jacka Bromskiego, thriller "Uwikłanie" o śledztwie w sprawie nietypowego zabójstwa - z Mają Ostaszewską i Markiem Bukowskim w rolach głównych - trafi do kin 3 czerwca. Powstał na motywach powieści Zygmunta Miłoszewskiego.

 • Debiutanci "czują" rzeczywistość

  Małgorzata Szumowska i Janusz Zaorski, jurorzy tegorocznego festiwalu w Gdyni, uważają, iż debiutantów, którzy pokazali swoje filmy w konkursie łączy "uczulenie na rzeczywistość". W tym roku na gdyńskim festiwalu zadebiutowało aż 12 reżyserów: Maciej Pieprzyca, Artur Urbański, Marek Bukowski, Marcin Krzyształowicz, Przemysław Wojcieszek, Jarosław Marszewski, Denijal Hasanovic, Greg Zgliński...

 • Kup misia, pomóż dzieciom

  Na Allegro ruszyła licytacja miśków z kolekcji Bukowski Design of Sweden, które wzięły udział w sesji nagraniowej "Hymnu do św. Mikołaja" w wykonaniu Piotra Kupichy z Feel, Patrycji Kosiarkiewicz i dziennikarzy Radia RMF FM.

 • Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Katarzyna Zielińska, Marek Bukowski, Agnieszka Cegielska, Tadeusz Sznuk i Robert Kozyra to jedni z tegorocznych laureatów Telekamer "Tele Tygodnia". 16. gala Telekamer odbyła się w poniedziałek, 11 marca, w warszawskim hotelu Sofitel Victoria i była połączona ze świętowaniem 20-lecia tego najpopularniejszego tygodnika telewizyjnego w Polsce.

 • "Pod wspólnym niebem": Lemingi i mohery w jednym domu

  ...- Komedia wtedy jest naprawdę śmieszna, kiedy jest blisko życia - przyznaje Marcin Wolski. Serial "Pod wspólnym niebem" - na podstawie jego pomysłu - wzbogaca jesienną ramówkę TVP2.

 • "53 wojny": Doświadczanie wojny z drugiej ręki

  Dramat "53 wojny" w reżyserii Ewy Bukowskiej - z Magdaleną Popławską i Michałem Żurawskim w rolach głównych - znalazł się w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Scenariusz filmu powstał na podstawie autobiograficznej książki Grażyny Jagielskiej "Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym". Polska premiera produkcji zaplanowana jest na 19 października...

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

Zdjęcia na temat: marcin bukowski
Wideo na temat: marcin bukowski
 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. odcinka

  Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest załamana zdradą Pawła (Bartek Kasprzykowski) i samotnie wychodzi do klubu. Czy sięgnie po alkohol, z którym miała problemy? Inga (Małgorzata Socha) bardzo tęskni za Hanią (Pola Figurska). Zuza (Anita Sokołowska) przyjęła pierścionek zaręczynowy od Janka (Marek Bukowski), ale czuje się postawiona pod ścianą. Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin

 • "Przyjaciółki": Rodzicielstwo to najpiękniejsza rzecz na świecie. Co na to Zuza?

  W związku z podjęciem przez Jaśka (Marek Bukowski) pracy w Gdańsku wszystkie obowiązki rodzicielskie spadają na Zuzę (Anita Sokołowska). Kobieta z trudnością radzi sobie w nowej sytuacji, w której(...) zabawę, że będzie szedł tyłem i wyrżnął w latarnię, więc też go musiałam nieść na rękach i też płakał – opowiada Zuza. Nie spotka się ona jednak ze zrozumieniem ze strony Dagmara (Marcin Korcz

 • "Przyjaciółki": Pierwsza wspólna kolacja Patrycji i Mariusza!

  chętnie się decyduje. Inga jest zaskoczona zachowaniem Roberta… Ela (Elżbieta Jarosik) ucieka się do podstępu, aby ściągnąć na kolację u siebie Patrycję (Joanna Liszowska) i Mariusza (Marcin Perchuć(...) wsparcie Janka (Marek Bukowski). Przynajmniej w takim wymiarze, na jaki się umówili...