• Informacje na temat:

  marcin daniec córka

Artykuły na temat: marcin daniec córka
 • Marzenia Marcina Dańca

  Dla niektórych nowy rok to szansa na zmianę. Ale Marcin Daniec nie ma żadnych postanowień. A to pewnie dlatego, że... nie brak mu niczego.

 • Marcin Daniec: Uczuciowy facet

  Od najmłodszych lat wiedział, że potrafi rozśmieszać ludzi. I z powodzeniem wykorzystał to w dorosłym życiu. Ale Marcin Daniec (56 l.) nie jest tylko artystą kabaretowym. Przede wszystkim jest głową rodziny: kochającym mężem i ojcem dwóch wspaniałych córek. Z badań wynika, że londyńczycy śmieją się podobno 17 razy na dzień... Marcin Daniec: - Zaczynamy od pytania stricte politycznego...

 • Marcin Daniec o Dniu Dziadka

  ..."Dziadkowie są dziadkami na tyle, na ile się nimi czują" - przekonuje Marcin Daniec. Artysta kabaretowy tego dnia specjalnie nie świętuje, ale od wnuczki dostaje laurkę, która jest dla niego ważniejsza niż olbrzymi wazon róż.

 • Czym zaskoczy Marcin Daniec?

  Marcin Daniec zdradza, co zaprezentuje podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej?

 • Marcin Daniec kocha sport

  Kabareciarz Marcin Daniec to jeden z najbardziej znanych kibiców sportowych. Nie każdy jednak wie, że artysta nie tylko kibicuje, ale także sam uprawia wiele sportów. Tenis, narty i pływanie - to tylko niektóre dyscypliny Dańca.

 • Daniec w Ameryce!

  Marcin Daniec, jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych w Polsce, odwiedził niedawno Nowy Jork i Chicago. Tym razem rozbawiał amerykańską Polonię skeczami z najnowszego programu "Krakowiacy i Górale!".

 • Marcin Daniec przesunął występ, aby obejrzeć mecz

  Czego nie zrobi prawdziwy kibic, żeby obejrzeć mecz? Marcin Daniec przesunął godzinę swojego występu. "Powiedziałem organizatorom: zagram, ale najpóźniej o godz. 18:00, tak, abym zdążył na mecz Polska - Irlandia" - opowiada satyryk.

 • Marcina Dańca powrót po latach

  Po sześciu latach przerwy artysta wraca do TVP2 ze swoim kabaretowym cyklem "Marzenia Marcina Dańca". Jakie niespodzianki przygotował, przekonamy się w niedzielę wielkanocną i lany poniedziałek.

 • Doda i Big Cyc to "Świry"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, zespół Big Cyc, artysta kabaretowy Marcin Daniec i autor popularnego telewizyjnego show Szymon Majewski znaleźli się wśród laureatów studenckiego plebiscytu "Świry 2006". "Świrem za całokształt" nagrodzono satyryka i aktora Jacka Fedorowicza.

 • Sylwia Grzeszczak: "Tamta dziewczyna" Przebojem Lata 2016 RMF FM

  W pierwszy dzień festiwalu odbyła się Świętokrzyska Gala Kabaretowa, podczas której wystąpili m.in. Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Formacja Chatelet, Kabaret Skeczów Męczących (współprowadzący z Pauliną Sykut-Jeżyną), Marcin Daniec, Jerzy Kryszak i Andrzej Poniedzielski. Z kolei w niedzielę 28 sierpnia na scenie amfiteatru pojawili się wykonawcy największych hitów lata 2016. Tytuł...