• Informacje na temat:

  marcin daniec lat

Artykuły na temat: marcin daniec lat
 • Marcin Daniec: Stand-up? Nie przeklinam

  ...- Dowiedziałem się niedawno od młodszych kolegów, że to nie jest klasyczny stand-up, ponieważ... nie przeklinam - przyznaje satyryk Marcin Daniec, który przygotowuje się do obchodów 40-lecia kariery scenicznej. W rozmowie z Tomaszem Bielenia zapewnił, że pozostanie wierny własnej formule sztuki kabaretowej, ujawnił też najbliższe zawodowe plany.

 • Marzenia Marcina Dańca

  Dla niektórych nowy rok to szansa na zmianę. Ale Marcin Daniec nie ma żadnych postanowień. A to pewnie dlatego, że... nie brak mu niczego.

 • Marcin Daniec kocha sport

  Kabareciarz Marcin Daniec to jeden z najbardziej znanych kibiców sportowych. Nie każdy jednak wie, że artysta nie tylko kibicuje, ale także sam uprawia wiele sportów. Tenis, narty i pływanie - to tylko niektóre dyscypliny Dańca.

 • Dziewczyny Marcina Dańca

  W sobotę, 6 marca, rusza nowy program rozrywkowo-edukacyjny TVP 2 "Hit dekady". Gospodarzem show będzie Marcin Daniec, któremu w każdym odcinku towarzyszyć będzie inna prezenterka Dwójki.

 • Marcina Dańca powrót po latach

  Po sześciu latach przerwy artysta wraca do TVP2 ze swoim kabaretowym cyklem "Marzenia Marcina Dańca". Jakie niespodzianki przygotował, przekonamy się w niedzielę wielkanocną i lany poniedziałek.

 • Marcin Daniec: Uczuciowy facet

  Od najmłodszych lat wiedział, że potrafi rozśmieszać ludzi. I z powodzeniem wykorzystał to w dorosłym życiu. Ale Marcin Daniec (56 l.) nie jest tylko artystą kabaretowym. Przede wszystkim jest głową rodziny: kochającym mężem i ojcem dwóch wspaniałych córek. Z badań wynika, że londyńczycy śmieją się podobno 17 razy na dzień... Marcin Daniec: - Zaczynamy od pytania stricte politycznego...

 • Daniec w Ameryce!

  Marcin Daniec, jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych w Polsce, odwiedził niedawno Nowy Jork i Chicago. Tym razem rozbawiał amerykańską Polonię skeczami z najnowszego programu "Krakowiacy i Górale!".

 • Marcin Daniec o Euro 2016: I co z tym finałem?

  Pytany przed laty o szanse Polaków w mistrzostwach świata czy Europy, Marcin Daniec odpowiadał, że zagramy w finale. Z czasem jego optymizm nieco osłabł, co nie znaczy, że przestał wierzyć w Biało-Czerwonych.

 • Marcin Daniec gra za... niewiadomą stawkę

  Artysta wychodzi na estradę, gra recital, ale nie wie dokładnie za ile. To nie zbyt częsta sytuacja. Ale nie w przypadku Marcina Dańca. - W sobotę występuję z Czarkiem Pazurą w Toruniu. Wiem, że biletów już nie ma, ale nie wiem ile wynosi moje honorarium - wyznaje Daniec.

 • Daniec z gwiazdami

  Carlos, showmana Roberta Janowskiego i piłkarza Radosława Majdana. Nad przebiegiem zabawy czuwać będzie satyryk i zagorzały kibic piłki nożnej, satyryk Marcin Daniec. - To są Mistrzostwa Europy(...) z INTERIA.PL Marcin Daniec. - Założenie jest takie, żeby wszyscy kibice futbolu świetnie się bawili oraz żeby skrócić wszystkim czas oczekiwania na inaugurację Euro - dodał prowadzący "Euroshow". Jaka...

Zdjęcia na temat: marcin daniec lat