• Informacje na temat:

  marcin daniec show

Artykuły na temat: marcin daniec show
 • Marcin Daniec: Stand-up? Nie przeklinam

  ...- Dowiedziałem się niedawno od młodszych kolegów, że to nie jest klasyczny stand-up, ponieważ... nie przeklinam - przyznaje satyryk Marcin Daniec, który przygotowuje się do obchodów 40-lecia kariery scenicznej. W rozmowie z Tomaszem Bielenia zapewnił, że pozostanie wierny własnej formule sztuki kabaretowej, ujawnił też najbliższe zawodowe plany.

 • Marzenia Marcina Dańca

  Dla niektórych nowy rok to szansa na zmianę. Ale Marcin Daniec nie ma żadnych postanowień. A to pewnie dlatego, że... nie brak mu niczego.

 • Czym zaskoczy Marcin Daniec?

  Marcin Daniec zdradza, co zaprezentuje podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej?

 • Dziewczyny Marcina Dańca

  W sobotę, 6 marca, rusza nowy program rozrywkowo-edukacyjny TVP 2 "Hit dekady". Gospodarzem show będzie Marcin Daniec, któremu w każdym odcinku towarzyszyć będzie inna prezenterka Dwójki.

 • Kolejne "Marzenia Marcina Dańca" w TVP2

  W Święta Wielkanocne widzowie telewizyjnej Dwójki obejrzą szesnastą już edycję popularnego programu "Marzenia Marcina Dańca". W kabaretowym show udział wezmą m.in. Marcin Daniec, Andrzej Piaseczny, Anna Guzik i Cezary Pazura.

 • Daniec w Ameryce!

  Marcin Daniec, jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych w Polsce, odwiedził niedawno Nowy Jork i Chicago. Tym razem rozbawiał amerykańską Polonię skeczami z najnowszego programu "Krakowiacy i Górale!".

 • Marcina Dańca powrót po latach

  Po sześciu latach przerwy artysta wraca do TVP2 ze swoim kabaretowym cyklem "Marzenia Marcina Dańca". Jakie niespodzianki przygotował, przekonamy się w niedzielę wielkanocną i lany poniedziałek.

 • Daniec z gwiazdami

  Carlos, showmana Roberta Janowskiego i piłkarza Radosława Majdana. Nad przebiegiem zabawy czuwać będzie satyryk i zagorzały kibic piłki nożnej, satyryk Marcin Daniec. - To są Mistrzostwa Europy(...) z INTERIA.PL Marcin Daniec. - Założenie jest takie, żeby wszyscy kibice futbolu świetnie się bawili oraz żeby skrócić wszystkim czas oczekiwania na inaugurację Euro - dodał prowadzący "Euroshow". Jaka...

 • Daniec z gwiazdami czyli...

  W kwietniu w telewizyjnej Jedynce rozpocznie się emisja nowego programu "Daniec z gwiazdami czyli Euro Show". Program, złożony z 7 odcinków, związany będzie tematycznie z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

 • Czas na wielkie show!

  ...omawianej dekady śpiewane przez gwiazdy starszego i młodego pokolenia. Show prowadzi Marcin Daniec, któremu za każdym razem towarzyszyć będzie inna dziennikarka, aktorka lub prezenterka. Pierwszy(...) zwyciężczyni dziesiątej edycji "Tańca z gwiazdami" wniosła do programu jeszcze więcej żywiołowości. Show, którego uczestnicy walczą o 100 tysięcy złotych i wyjazd do renomowanej, światowej szkoły tańca...

Wideo na temat: marcin daniec show
 • Nowy, piąty już sezon jednego z najchętniej oglądanych show kabaretowych w Polsce. W tej serii odcinków zgromadzona w studiu i przed telewizorami publiczność będzie mogła obejrzeć występy takich popularnych artystów jak: ulubieniec polskiej widowni Marcin Daniec, reprezentująca Śląsk ekipa Kabaretu Młodych Panów, poszukiwacze absurdów życia codziennego z Lublina czyli Kabaret Smile, Ewa Błachnio