• Informacje na temat:

  marcin dorociński miłość na wybiegu

Artykuły na temat: marcin dorociński miłość na wybiegu
 • Miłość na wybiegu

  Wokalistka Karolina Kozak, była prezenterka MTV, śpiewająca niegdyś w zespole Dr.No, nagrała piosenkę "Miłość na wybiegu", która promuje komedię romantyczną Krzysztofa Langa pod tym samym tytułem.

 • Marcin Dorociński: Jestem tylko aktorem

  Na czym polega urok Marcina Dorocińskiego? Jest przystojny, utalentowany i przede wszystkim bardzo skromny. Niechętnie udziela wywiadów, rzadko bywa na salonach. Nie zamierza opowiadać o swoim życiu osobistym, a role? Powinny bronić się same... W sobotę, 22 czerwca, aktor obchodzi 40. urodziny!

 • Dorociński w świecie mody

  Kończą się zdjęcia do produkcji reklamowanej jako polski odpowiednik "Diabeł ubiera się u Prady". W "Miłości na wybiegu" pojawi się Urszula Grabowska, Marcin Dorociński i Karolina Gorczyca.

 • Dorociński wśród modelek

  Oglądany ostatnio w serial u "Pitbull" Marcin Dorociński, zmienia swoje emploi i z twardego gliny przeistacza się w faceta pracującego w branży... odzieżowej.

 • "Diabeł ubiera się u Prady" po polsku

  ...7 maja rozpoczęły się zdjęcia do komedii romantycznej "Miłość na wybiegu" w reżyserii Krzysztofa Langa. W filmie wystąpią: Marcin Dorociński, Karolina Gorczyca, Urszula Grabowska, Sonia Bohosiewicz, Iza Kuna, Tomasz Karolak i Anna Guzik.

 • Diabeł ubiera się u... Zienia

  ..."Miłość na wybiegu" , reż. Krzysztof Lang, Polska 2009, Kino Świat, premiera 21 sierpnia 2009 roku.

 • Ja jestem od grania

  ...- Najbardziej interesuje mnie człowiek. Czy to będzie Polak, Niemiec, Rosjanin - ma drugorzędne znaczenie. Najważniejszy jest człowiek i historia, jaka za nim idzie - mówi Marcin Dorociński, bohater takich filmów, jak "Róża", "Rewers" czy najnowszego - "Obława".

 • Już nie chce być twardzielem?

  Po sukcesie takich filmów, jak "Idealny facet dla mojej dziewczyny" i "Rozmowy nocą", Marcin Dorociński ponownie wciela się w rolę romantycznego mężczyzny. Czy aktorowi znudziło się już granie twardzieli, takich jak na przykład w "Pitbulu"?

 • Lang: "Zawsze będzie kręcił dziewczyny"

  ...pracować z tak znakomitymi aktorami i świetną ekipą, to nie ma znaczenia czy kręcimy komedię, czy kryminał. W obu wypadkach jest to przyjemność". W jego najnowszym filmie "Miłość na wybiegu" główne role grają znakomici aktorzy młodego pokolenia - Marcin Dorociński i Karolina Gorczyca. "Karolina trafiła do nas z castingu, natomiast jeśli chodzi o Marcina, to ja się upierałem, by właśnie on zagrał Kacpra...

 • Kto do Cybulskiego? Są nominowani!

  ...nagrody Telekamery "Tele Tygodnia" za rolę Sylwii Sztern w "Tylko miłość". Ostatnio mogliśmy oglądać ją w filmie "Miłość na wybiegu". "Joanna" to najnowszy film w reżyserii Felika Falka. Grabowska(...) organizuje Fundacja Kino. Pierwszym laureatem, w 1969 r., był Daniel Olbrychski. Wśród kolejnych znaleźli się m.in. Marian Opania, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Krystyna Janda, Marcin Dorociński, Kinga Preis...