• Informacje na temat:

  marcin dorociński rewers

Artykuły na temat: marcin dorociński rewers
 • Marcin Dorociński urodził się 22 czerwca 1973 roku w Milanówku. Szkołę teatralną ukończył w 1997 roku, wcześniej debiutując jako student na planie serialu "Dom" (1996) oraz w epizodycznej roli(...) Wójcika. Natomiast pomiędzy 2003 a 2005 rokiem Dorociński brał udział w serialach: "Defekt" (z Magdaleną Cielecką i Piotrem Fronczewskim), "Camera Cafe" w reżyserii Jurka Bogajewicza i Wojciecha Adamczyka...

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • Dorociński: Warto pomagać

  ...- Warto pomagać i warto starać się być przyzwoitym, bo lepiej się człowiekowi wtedy robi - twierdzi aktor Marcin Dorociński , znany m.in. z ról w filmach "Rewers", "Pitbull" oraz "Boisko bezdomnych".

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Czy Bobek zdobędzie Telekamerę?

  Idol nastolatek Filip Bobek, zdobywca aktorskiej nagrody na festiwalu z Gdyni Marcin Dorociński, a może "nigdy nie mówiący nigdy " Jan Wieczorkowski? O tym który z aktorów otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia" przekonamy się już 25 stycznia 2010 roku.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Pakt": Życie składa się z drobiazgów

  ...100 facetów do zaadoptowania". Cytat: "Marcin Dorociński - pełen tajemniczego uroku aktor", zaraz za panem uplasował się Ryan Gosling. Nieźle. Jakkolwiek taki ranking nie byłby durny, przypuszczam, że(...) sobie ząb - jedynkę, w "Rewersie" używał pan nakładki na zęby wielkości dwuzłotówki, do "Boiska bezdomnych" pił wódkę, żeby przytyć, w "Róży" przygniótł pana Eryk  Lubos, omal nie połamał panu żeber. Ma...

 • Marcin Dorociński: Rola życia?

  Mimo że od premiery "Rewersu" minął już rok, to Marcin Dorociński ciągle zbiera dowody uznania za zagraną w tym filmie rolę Bronka.

 • Marcin Dorociński: Grać, nie błyszczeć

  Na czym polega jego fenomen? Według nas to wypadkowa koncentracji, uroku i głębokiego zrozumienia postaci. Marcin Dorociński nawet z epizodu potrafi uczynić perełkę.

 • Marcin Dorociński: Twardy i mocny

  - Za każdym razem, kiedy oglądam ten film, robi na mnie tak samo duże wrażenie - przyznał Marcin Dorociński, odtwórca głównej roli w filmie "Róża" Wojciecha Smarzowskiego.