• Informacje na temat:

  marcin dorociński żona zdjęcia

Artykuły na temat: marcin dorociński żona zdjęcia
 • Ślubne zdjęcia Dorocińskiego i Kijowskiej

  W rolach głównych występują Marcin Dorociński oraz Julia Kijowska. Twórcy filmu przygotowali zdjęcia ślubne pary, które miały być wykorzystane na planie. Ostatecznie tak się nie stało, ale dzięki temu jeszcze przed premierą możemy oglądać aktorów na fotografiach z "albumu rodzinnego". Marcin Dorociński oraz wschodząca gwiazda polskiego kina Julia Kijowska (najlepsza aktorka MFF w Salonikach...

 • Dorociński w wojennym thrillerze

  Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Weronika Rosati i Andrzej Zieliński to odtwórcy głównych ról w "Obławie". Zdjęcia do wojennego thrillera Marcina Krzyształowicza rozpoczęły się dzisiaj w nowosądeckim Rytrze.

 • Dorociński w filmie Fabickiego

  Bohaterowie "Miłości", małżeństwo 30-latków, aspirują do lepszego, szczęśliwego życia, najpierw jednak muszą poradzić sobie z przeszłością - mówi o swoim nowym filmie reżyser Sławomir Fabicki. Zdjęcia do "Miłości", z Marcinem Dorocińskim w obsadzie, już się zakończyły.

 • Dorociński i Kijowska w "Miłości"

  ..."Miłość", nowy film Sławomira Fabickiego, reżysera nominowanego w 2002 r. do Oscara za "Męską sprawę", trafi 15 marca do kin. Głównych bohaterów, małżeństwo 30-latków, których uczucie poddane zostaje bardzo trudnej próbie, zagrali Marcin Dorociński i Julia Kijowska.

 • Dorociński jako Kukliński

  W thrillerze "Jack Strong" w reżyserii Władysława Pasikowskiego w roli pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego, a jego żonę Hannę zagra Maja Ostaszewska. Część obsady powstającego filmu ujawnił jego dystrybutor, firma ITI Cinema.

 • Dorociński: Lubię wyzwania!

  Film "Miłość" Sławomira Fabickiego walczy w konkursie międzynarodowym na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym. "Miłość nie jest łatwa w odbiorze. Ale to jeden z najszczerszych filmów, w jakich zagrałem" - powiedział odtwórca głównej roli Marcin Dorociński.

 • Dorociński bękartem wojny

  Trzymający w napięciu, nowocześnie skonstruowany wojenny thriller Marcina Krzyształowicza "Obława" to zrealizowana na serio, z poszanowaniem realiów historycznych, polska wariacja na temat "Bękartów wojny" Quentina Tarantino. Film będzie walczył o Złote Lwy - główną nagrodę tegorocznego Gdynia Film Festival.

 • Dorociński, Pawlicki i Arciuch w "Naznaczonym"

  Kolejne gwiazdy gościnnie pojawiają się w serial u "Naznaczony". Po m.in. Robercie Więckiewiczu, Julii Pietrusze i Lesławie Żurku przyszła kolej na Marcina Dorocińskiego, Antoniego Pawlickiego i Tamarę Arciuch.

 • Dorociński i Stroiński u Konopki

  Marcin Dorociński i Krzysztof Stroiński zagrają główne role w dramacie "Lęk wysokości", opowieści o trudnych emocjonalnych relacjach między synem - młodym dziennikarzem, a jego psychicznie chorym ojcem - poinformowali we wtorek, 17 listopada, twórcy filmu.

 • Zgwałcono mu żonę. Co zrobi?

  Po głównej roli w "Obławie", nagrodzonej aż czterema Orłami 2013, Marcin Dorociński ponownie gra najważniejszą postać w świetnym polskim filmie. Chodzi o "Miłość" Sławomira Fabickiego ("Z odzysku"), która do kin trafi już 15 marca.