• Informacje na temat:

  marcin dowbor

Artykuły na temat: marcin dowbor
 • Stuhr przegrał z Dowborem

  ...swojego ukochanego. Faworytem wielu był Maciej Stuhr, lecz na mecie jako pierwszy z gwiazdorów pojawił się Maciej Dowbor, który poradził sobie znakomicie uzyskując świetny wynik. - Mam do tego bardzo(...) kondycyjne praktykuję od dwóch lat. Dziś trochę za słabo wyszedłem z wody, a podczas biegu to była walka z samym sobą - powiedział Maciej Dowbor tuż po finiszu. - Mój dzisiejszy wynik mógłby być lepszy, ale...

 • Dowbor z programem o dzieciach

  Jak przewijać niemowlę? Jaki jest najskuteczniejszy sposób na kolkę u dziecka? Czy łatwo jest zapanować nad rozwrzeszczanym brzdącem? Na te oraz wiele innych pytań odpowie w swoim nowym programie... Maciej Dowbor.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co zaśpiewają Dowbor i Gąsowski?

  O tym, że prowadzący show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" lubią, podobnie jak uczestnicy, przeistaczać się w muzyczne gwiazdy, nie trzeba nikogo przekonywać. Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wcielali się już w członków grupy Bolter, Happy End, a tym razem postanowili zamienić się w muzyków z grupy VOX w ich słynnym, barwnym hicie "Bananowy song".

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  ...dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch. A kto będzie skakał do wody? Jak podają Wirtualnemedia.pl, wśród mężczyzn skaczących do wody znajdą się m.in. Maciej Dowbor, Przemysław Saleta, Radek Liszewski, Robert Moskwa, Andrzej Supron, Tomasz Puzon i Przemysław Cypryański. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że w "Celebrity Splash!" pojawią się również Michał Wiśniewski, bracia Rafał i Marcin Mroczek...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" : Doskonały Marcin Rogacewicz

  Bohaterem czwartego odcinka piątej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był Marcin Rogacewicz, który swoim wcieleniem w Debbie Harry z zespołu Blondie, podbił serca jurorów i uczestników programu.

 • Nowe wcielenie Dowbora

  Maciej Dowbor w ten weekend po raz pierwszy poprowadzi sportowe "Wydarzenia" na antenie telewizji Polsat. Będziemy go oglądać na zmianę z dotychczasowymi prowadzącymi - Bożydarem Iwanowem, Jurkiem Mielewskim i Marcinem Feddkiem.

 • Triathlon w wykonaniu gwiazd

  Magdalena Boczarska, Paulina Sykut, Maciej Dowbor i Marcin Dorociński pokonali w sobotę, 7 lipca, Herbalife Triathlon Susz 2012.

 • Gwiazdy wystartują w triathlonie

  Marcin Dorocińki, Magdalena Boczarska, Paulina Sykut i Maciej Dowbor wezmą udział w triathlonie, który odbędzie się w lipcu 2012 roku w Suszu na Warmii i Mazurach. Gwiazdy już trenują przed letnim startem.

 • Kammel, Ibisz i gala Miss Polski

  W niedzielę, 29 sierpnia, odbędzie się gala Miss Polski 2010. Podczas wieczoru zaśpiewają m.in. zespoły Ich Troje oraz Kombii, a także duet: Lidia Kopania - Marcin Mroziński. Galę poprowadzą Krzysztof Ibisz, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor i Maciej Rock. Transmisja w telewizji Polsat.

 • Katarzyna Cichopek: Krucho z finansami

  Gwiazda serialu "M jak miłość" i jej mąż byli gośćmi ostatniego odcinka programu „Domówka u Dowborów”. W trakcie rozmowy powiedzieli, jaka jest sytuacji ich szkoły tańca. Okazuje się, że z powodu pandemii los ich firmy wisiał na włosku. „Pierwsze tańce i młode pary nas ratują” - wyznali.

Zdjęcia na temat: marcin dowbor