• Informacje na temat:

  marcin hakiel ma romans

Artykuły na temat: marcin hakiel ma romans
 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają co świętować! Mało kto w to wierzył!

  Miłość sobie wytańczyli – poznali się 13 lat temu w "Tańcu z gwiazdami". Niewielu wierzyło, że romans z telewizji potrwa dłużej niż do finału show.  Tymczasem oni dali się ponieść uczuciu, wzięli ślub, doczekali się dwójki dzieci.  Kilka dni temu Katarzynie Cichopek i Marcinowi Hakielowi (35 l.) stuknęło dziesięć lat razem!  "Na górze róże, na dole fiołki, a my się kochamy jak dwa aniołki...

 • Miłość w "Tańcu z gwiazdami"?

  Wśród uczestników szóstej edycji "Tańca z gwiazdami", która wystartuje na antenie TVN we wrześniu, ma się znaleźć Anna Guzik, gwiazda "Na Wspólnej" oraz "Heli w opałach". I ten występ może odmienić jej życie. Wszak "Taniec" połączył już niejedną parę, a Guzik, choć popularna, jak na razie nie ma drugiej połówki.

 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel obrazili się na show-biznes!

  Kasia Cichopek (31 l.) i Marcin Hakiel (30 l.) przekonują, że teraz najważniejsza jest dla nich rodzina, a na salony już nie zamierzają się pchać!

 • "Taniec z gwiazdami": Klaudia Halejcio i Tomasz Barański mają romans!?

  Klaudia Halejcio (24 l.) jest podobno zauroczona swoim tanecznym partnerem. Czy płomienny romans zagwarantuje tej dwójce miejsce na podium?

 • "M jak miłość": Powrót dawnego kochanka

  Choć Magda wybaczy Andrzejowi romans z Anką, jej życie wywróci do góry nogami powrót Kamila, który zechce spędzić z nią resztę życia.

 • "M jak miłość": W miłosnych trójkątach

  Marcin dojdzie do wniosku, że tylko z Izą może być szczęśliwy. Olek natomiast odkryje, że coraz bardziej zależy mu na Adze. Zakochuje się w ślicznej kelnerce!

 • Cichopek kontroluje Hakiela

  Kasia dobrze pamięta, jak rozpoczął się jej romans z mężem, dlatego z pewnością odetchnęła z ulgą, gdy odpadł z "Tańca z gwiazdami". Do tej pory każdy pretekst był dla niej dobry, by wpaść za salę treningową i sprawdzić, czy Marcin nie zżył się za bardzo z Dorotą Deląg.

 • "M jak miłość": Prawdziwe uczucie?

  Podczas imprezy, którą Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) urządzi z okazji urodzin bliźniaczek, uwadze gości nie ujdzie, że Anka (Weronika Rosati) i Kamil (Marcin Bosak) stali się sobie bliscy(...) wyjściu od Zduńskich Anka i Kamil spędzą wieczór w restauracji. Odkryją, że choć tylko udawali romans, naprawdę zaczynają do siebie coś czuć. Czy ich uczucie rozkwitnie w nowych odcinkach serialu? 

 • Te małżeństwa spotkał kryzys. Przetrwały go!

  ...przewodnim było "Rodzina sercem Europy". Ponadto została ambasadorką kampanii "Wierność jest sexy", co również nie umknęło jej "życzliwym" fanom. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel są ze sobą już ponad 14 lat, w tym 11 lat po ślubie! Poznali się w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie tworzyli parę. Niemalże od razu zakochali się w sobie i tak...

 • "M jak miłość": Koniec sielanki

  ...ucieszy. Wręcz przeciwnie - skasuje ją. Tajemnicza A.W. okaże się być Anką Waszkiewicz (Weronika Rosati), przyjaciółką Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i znajomą Magdy sprzed lat, a jednocześnie byłą(...). Do spotkania Budzyńskiego z malarką dojdzie przypadkiem w mieszkaniu Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek). Na jego widok Anka z wrażenia przewróci kieliszek z winem. Andrzej - jak na prawnika przystało...

Wideo na temat: marcin hakiel ma romans
 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?