• Informacje na temat:

  marcin janiak

Artykuły na temat: marcin janiak
 • Olivier Janiak naczelnym

  Olivier Janiak, który prowadzi w stacji TVN program "Co za dzień", został redaktorem naczelnym kwartalnika dla mężczyzn "Male Man".

 • Marcin Prokop: Przerażająca noc

  O sylwestrze mówi się, że to jedyna taka noc w roku. Marcina Prokopa, który będzie witał Nowy Rok na imprezie TVN-u w Krakowie, spytaliśmy o najbardziej zapamiętaną noc w jego życiu, niekoniecznie sylwestrową.

 • Najpiękniejsi Polacy 2007

  Piotr Adamczyk, Mateusz Damięcki, Borys Szyc, Olivier Janiak i Krzysztof Ibisz znaleźli się na liście kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy'2007". W ubiegłym roku zwyciężył Maciej Zakościelny.

 • Wraca Sopot Festival. Dwa koncerty pokaże TVN

  Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, po dwuletniej przerwie powraca Sopot Festival z marką "Top of the Top", należącą do firmy Marcina Perzyny. W dniach 18-20 sierpnia tego roku wydarzenie muzyczne przyciągnie do Sopotu 50 polskich gwiazd, takich jak Edyta Górniak, Kayah, Cleo czy Andrzej Piaseczny. Pierwsze dwa koncerty będzie transmitować stacja TVN.

 • Potrafię tylko stanąć na głowie

  ...- Okazuje się, że mój bohater ma więcej wyrozumiałości dla obcych ludzi niż swoich bliskich - mówi Marcin Perchuć, zaintrygowany niespodziewanymi wydarzeniami, jakie czekają Jivana. On sam nie jest tak radykalny, jak postać, którą gra w serialu "Lekarze".

 • "Mam talent": Prokop zatrzyma Hołownię?

  Szymon Hołownia nosi się z zamiarem odejścia z "Mam talent" po czwartej edycji. Współprowadzący, a prywatnie jego przyjaciel, Marcin Prokop będzie go namawiał, by tego nie robił.

 • "Hello 2017": Sylwester TVN w Warszawie. Kto wystąpi?

  .... Defilad, na który - po latach - sylwester powróci. Prowadzącymi imprezę "Hello 2017" będą Marcin Prokop , Oliwier Janiak , Filip Chajzer , Magda Mołek i Patrycja Kazadi . Na scenie wystąpią...

 • "Mali giganci" po raz trzeci

  ...byli Piotr Rubik (wygrana w I edycji), Czesław Mozil, Natalia Lesz, Olivier Janiak, Aneta Todorczuk-Perchuć i Urszula Chincz oraz Anna Dereszowska (wygrana w II edycji), Grzegorz Hyży, Sonia Bohosiewicz, Magda Mołek, Jakub Wesołowski i Marcin Perchuć.

 • Top Of The Top Sopot Festival 2019. Kto wystąpi na imprezie TVN?

  ...listach przebojów 30, 20 i 10 lat temu. Prowadzony przez Grażynę Torbicką i Oliviera Janiaka wieczór otworzy występ niepowtarzalnej Bonnie Tyler , obchodzącej w tym roku 50-lecie pracy artystycznej(...) Drzewiecka , Filip Chajzer i Olivier Janiak . 15 sierpnia to dzień dwóch koncertów: Przeboje z Winyla i Przeboje Wolnej Polski. W pierwszym z nich usłyszymy najpopularniejsze stare polskie piosenki...

 • Gwiazdy TVP i TVN zagrają mecz

  ...reprezentanci TVN na czele z kapitanem - Kamilem Durczokiem. W jego zespole zagrają m.in. publicysta Tomasz Jachimek, dziennikarz Ryszard Cebula, Przemysław Kossakowski, Marcin Meller, Olivier Janiak(...)W roli kapitanów wystąpią Piotr Kraśko i Kamil Durczok. Gospodarzami spotkania będą: Agata Młynarska oraz Marcin Prokop. Obaj nadawcy, zjednoczą siły w jednym celu - by pomóc w odbudowie Kliniki...

Zdjęcia na temat: marcin janiak