• Informacje na temat:

  marcin janos

Artykuły na temat: marcin janos
 • "Świat według Kiepskich": Marcin Janos Krawczyk nie chciał grać Waldka

  W marcu minie dokładnie 20 lat od chwili, gdy widzowie Telewizji Polsat poznali rodzinę Kiepskich - bohaterów najpopularniejszego polskiego sitcomu. Nie wszyscy wiedzą, że Waldusia w "Świecie według Kiepskich", w którego wciela się Bartosz Żukowski, miał zagrać Marcin Janos Krawczyk, czyli strażak Maciek Jaros z "M jak miłość". Aktor w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w serialu...

 • Tomasz Iwan znokautowany!

  Muzyka z lat 20-tych i 30-tych nie okazała się zbytnio szczęśliwa dla Tomasza Iwana. Piłkarz odpadł z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • "M jak miłość": Sposób na podryw

  Podczas potańcówki Maciek (Marcin Janos Krawczyk), komendant straży pożarnej, zaciągnie Agatę (Katarzyna Kwiatkowska) do pokoju na zapleczu.

 • "Plebania": Wigilia bez proboszcza!

  Takiej Wigilii jeszcze nie było! Po raz pierwszy od 31 lat przy świątecznej kolacji zabraknie proboszcza Antoniego (Włodzimierz Matuszak). Decyzją biskupa (Igor Przegrodzki) jeszcze przed świętami przeprowadzi się on do nowej placówki w Hrubielowie.

 • "M jak miłość": Przyłapani na pocałunkach

  Maciej (Marcin Janos Krawczyk), nowy komendant straży pożarnej, wciąż będzie szukał pretekstu, by spotkać się z doktor Agatą (Katarzyna Kwiatkowska), która zawróciła mu w głowie.

 • Kontrowersyjny grób Jezusa

  W plebani w Okuniewie wielkie przygotowania do nadchodzących świąt. Trwają właśnie zdjęcia do wielkanocnych odcinków "Plebanii".

 • "M jak miłość": Marysia zostanie... swatką!

  Agata (Katarzyna Kwiatkowska) zwierzy się Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że umówiła się na randkę z Maćkiem (Marcin Janos Krawczyk), ale ma wątpliwości, czy powinna spotykać się z młodszym od siebie facetem. Rogowska poradzi szwagierce, by korzystała z życia i z tego, że przystojny strażak się nią interesuje...

 • Doda nie wyjedzie z Polski

  Na lodzie zaczyna się robić coraz ciekawiej. Za nimi pierwsze upadki i pierwsi przegrani. Tym razem pecha miał Marek Kościkiewicz, który w dogrywce przegrał z gorącym tangiem Małgorzaty Pieczyńskiej.

 • "W rytmie serca": Ewa zakocha się w... oszuście matrymonialnym?

  W życiu Ewy (Elżbieta Romanowska) wreszcie pojawi się idealny kandydat na męża! Markowska pozna uroczego mężczyznę i już na pierwszej randce straci dla niego głowę. Niestety, okaże się, że Roman (Marcin Janos Krawczyk) nie jest tym, za kogo się podaje...

 • "Plebania": Nietypowe jasełka

  Dlaczego na wigilijnej wieczerzy w Tulczynie zabraknie proboszcza? Dokąd skieruje go biskup? Kto przejmie jego obowiązki? Bohaterowie "Plebanii" będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji.

Zdjęcia na temat: marcin janos
Wideo na temat: marcin janos
 • "Pierwsza miłość": "Spodoba ci się"

  Beata (Katarzyna Ankudowicz) pragnie pogodzić się z Lwem (Marcin Janos Krawczyk). Gdy wraca niespodziewanie do domu, zastaje go w towarzystwie atrakcyjnej kobiety.… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

Dyskusje na temat: marcin janos