• Informacje na temat:

  marcin kołodyński

Artykuły na temat: marcin kołodyński
 • Marcin Kołodyński: Śmierć przyszła zbyt wcześnie

  Marcin Kołodyński po raz pierwszy przed kamerą stanął w wieku 8 lat. Tak spodobał się reżyserowi, że dwa lata później zaproszono go na casting do roli prowadzącego program "5-10-15". Wygrał go i na(...) późny wieczór, 1 lutego 2001 roku, na jednym ze stoków w okolicy Białki Tatrzańskiej. Kołodyński uległ wypadkowi na snowboardzie. Szusując po słabo oświetlonym stoku, nie zauważył ratraka i wjechał...

 • Kowalczyk z nagrodą im. Cybulskiego

  Marcin Kowalczyk za rolę w filmie "Jesteś Bogiem" w reż. Leszka Dawida, gdzie zagrał lidera grupy hip-hopowej Paktofonika, Piotra Łuszcza "Magika", otrzymał 21 stycznia w Warszawie Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego 2012.

 • ...ortopedyczny. Robert dziękuje Bogu, że nie doszło do tragedii. W jednej chwili jego cały rodzinny świat mógłby runąć. Gazeta przypomina wypadek innego młodego człowieka, Marcina Kołodyńskiego, który siedem...

 • Dla kogo filmowe "Paszporty"?

  Marcin Dorociński za rolę w filmie "Ogród Luizy", Marcin Koszałka za dokument "Istnienie" oraz Łukasz Palkowski za "Rezerwat" otrzymali nominacje do tegorocznych Paszportów "Polityki" w kategorii "Film". Nagrody zostaną wręczone na początku 2008 roku.

 • Cybulski współczesny

  - Porwać pokolenie, stworzyć wzór na ekranie - to się zdarza, ale niezwykle rzadko - mówi Andrzej Kołodyński, redaktor naczelny miesięcznika "Kino" i juror Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Czy któryś z młodych współczesnych aktorów jest w stanie dorównać legendzie odtwórcy roli Maćka Chełmickiego w "Popiele i diamencie"?

 • Dorociński z nagrodą im. Cybulskiego

  Aktor Marcin Dorociński został uhonorowany tegoroczną Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego, którą reaktywowano po 10-letniej przerwie. Dorociński został doceniony za rolę w filmie "PitBull" w reżyserii Patryka Vegi. Aktor wystąpił również w tym roku w telewizyjnym filmie Macieja Pieprzycy "Barbórka". Z okazji otrzymania nagrody, opowiedział portalowi INTERIA.PL o swoich odczuciach.

 • Sistars nominowane

  Zespół Sistars został nominowany do nagrody im. Marcina Kołodyńskiego "5, 10 i dalej". Jej pomysłodawcami byli przyjaciele zmarłego tragicznie Marcina Kołodyńskiego, dziennikarza TVP. Wyniki tegorocznej, czwartej edycji nagrody, zostaną ogłoszone w czwartek, 8 kwietnia, a Sistars zaśpiewają podczas imprezy.

 • Kandydaci do nagrody im. Cybulskiego

  Marcin Dorociński za "PitBulla" .

 • Tomasz Bagiński laureatem nagrody "5, 10 i dalej"

  We wtorek, 15 kwietnia, w warszawskim klubie Scena 2000 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagrody Fundacji im. Marcina Kołodyńskiego "5,10 i dalej". Laureatem nagrody został Tomasz Bagiński - twórca nominowanego do Ockara filmu animowanego "Katedra" . Nagrodę wręczyła Jolanta Kwaśniewska.

 • Maciej Stuhr laureatem nagrody "5.10. i dalej"

  Maciej Stuhr został laureatem, przyznanej po raz pierwszy, nagrody "5.10. i dalej" im. Marcina Kołodyńskiego. We wtorek, 17 kwietnia, na uroczystości w Warszawie statuetkę młodemu aktorowi wręczyła Jolanta Kwaśniewska. Nagroda będzie przyznawana młodym ludziom, którzy robią "niezwykłe rzeczy" i są wzorem dla rówieśników.

Zdjęcia na temat: marcin kołodyński
Dyskusje na temat: marcin kołodyński