• Informacje na temat:

  marcin nowak

Artykuły na temat: marcin nowak
 • #koncertdlabohaterów wielkim sukcesem: Marcin Prokop dziękuje za wsparcie

  Ponad 4 mln zł przyniósł charytatywny #koncertdlabohaterów z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Prowadzący to nietypowe wydarzenie Marcin Prokop podziękował widzom za wsparcie i muzykom, którzy wzięli udział w akcji.

 • Zmarł Jerzy Nowak

  Aktor Jerzy Nowak zmarł we wtorek w warszawskim szpitalu w wieku 89 lat - poinformował krakowski Narodowy Stary Teatr. Z tą sceną aktor był związany przez kilkadziesiąt lat. Ponad 600 razy wcielił się w postać Hirsza Singera w spektaklu "Ja jestem Żyd z 'Wesela'".

 • Pożegnanie Jerzego Nowaka

  W Alei Zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie spoczął w środę Jerzy Nowak. Stworzył niezapomnianą rolę w spektaklu "Ja jestem Żyd z 'Wesela'" Romana Brandstaettera, w którym zagrał 633 razy i miał zaplanowane spektakle nr 634, 635, 636. Artysta zmarł 26 marca w wieku 89 lat.

 • "Mam talent": Emilia Nowak wygra 11. edycję programu?

  Emilia Nowak to 12-letnia uczestniczka "Mam talent", która zakwalifikowała się do finału programu.

 • "Mam talent": "Megautalentowana" Emilia Nowak ze złotym przyciskiem

  W sobotę, 22 września, widzowie "Mam talent" zobaczyli trzeci castingowy odcinek programu. Triumfatorką była m.in. 12-letnia Emilia Nowak, która od Szymona Hołowni otrzymała złoty przycisk. Dzięki temu dziewczynka wystąpi w półfinale.

 • Ogniste tango Nowak-Ibisz

  ...- Tango! Ogniste! - wykrzyknęła Anna Nowak-Ibisz zapytana o to, co chciałaby zatańczyć w programie "Taniec z gwiazdami". - Szkoda, że nie ma tańca afrykańskiego - dodała.

 • TSA: Wypadek Nowaka

  Zespół TSA stał się kwartetem. Na szczęście tylko na kilka tygodni - tyle bowiem ma potrwać rehabilitacja gitarzysty Andrzeja Nowaka, który miał wypadek.

 • "Mam talent": Kim jest Emilia Nowak, która otrzymała złoty przycisk od Szymona Hołowni?

  W trzecim odcinku 11. edycji "Mam talent" triumfowała 12-letnia Emilia Nowak. Dziewczynka zachwyciła nie tylko jurorów, ale i Szymona Hołownię, dzięki któremu zobaczymy ją w półfinale programu.

 • Młodzi i Film 2019: Thelma i Louise, Panna Młoda, a teraz Nowak i Kowalska

  ..., Kowalskiej i Nowak, wciągniętych wbrew swej woli w porachunki prawa krwi. Ta edycja festiwalu w ogóle należała do kobiet - przed i za kamerą. Kobiety zdobyły główne nagrody i intrygowały widzów(...) kontra Kowalscy... Może nowe pokolenie jest nas w stanie wyrwać z tej walki - zastanawiają się krytycy. Bez wątpienia największą siłą są w "Eastern" aktorzy - na pierwszym i drugim planie. Marcin...

 • Marcin Koszałka: Sylwester w pracy

  Marcin Koszałka, autor zdjęć do filmu "Pręgi" Magdaleny Piekorz, nie będzie próżnował w sylwestra. W ramach swojego dokumentalnego projektu "Istnienie", będącego biografią krakowskiego aktora Jerzego Nowaka, Koszałka uda się na bal sylwestrowy. Będzie tam podglądał przez wizjer kamery bohatera swojego filmu.

Zdjęcia na temat: marcin nowak
Wideo na temat: marcin nowak
 • "Lepsza połowa": Zwiastun serialu

  Nowakowskich – Joli i Marka (Artur Żmijewski i Iza Kuna), i ich niełatwych relacji z dorastającymi dziećmi oraz dwóch par „po przejściach” – Weroniki i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak) oraz Anny(...) Gałązka, Marcin Perchuć i Barbara Wypych. Nowa produkcja Telewizji Polskiej, zrealizowana według pomysłu Krzysztofa Landsberga i Rafała Kolikowa, nawiązuje do emitowanej w 2018 roku „Trzeciej Połowy

 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny w nowym serialu TVN

  Maciej Zakościelny, czyli serialowy Marcin, opowiedział nam o swoich przygotowaniach do roli w nowym serialu TVN "Diagnoza". Czy aktor oglądał seriale medyczne? Na którym ze znanych medyków wzorował(...) o losach Anny Nowak (w tej roli Maja Ostaszewska), którą widzowie poznają w dramatycznych okolicznościach. Anna, na skutek wypadku, straci pamięć. Leżąc w jednym ze śląskich szpitali, pod troskliwą