• Informacje na temat:

  marcin perchuc i dzieci

Artykuły na temat: marcin perchuc i dzieci
 • Marcin Perchuć: Zazdroszczę bohaterom serialu "Usta Usta" pięknej przyjaźni

  Serial "Usta Usta" powraca na antenę TVN po dziewięciu latach przerwy. Fani produkcji będą mogli przekonać się, jak potoczyły się dalsze losy ich ulubionych bohaterów. Marcin Perchuć wciela się w rolę Krzysztofa Kornatowskiego.

 • Aneta Todorczuk-Perchuć: Zazdrosny mąż? Znaczy - kocha

  Marcin, a teraz jesteście małżeństwem. - Wtedy zadziałała raczej moja podświadomość. Byłam w innym związku, ale Marcin faktycznie zaczął mi się śnić i to... erotycznie.  Jest zatem niezbity dowód(...) w moim wieku powinna zadbać o siebie, a już szczególnie wykonując zawód, który ja sobie wybrałam. A felietony do Mamadu.pl piszę po nocach i dobrze mi z tym. Marcin, twój mąż, docenia twoje starania...

 • Dzieci zmieniają ludzi

  Marcin Perchuć gra w "Lekarzach" sympatycznego Jivana, ojca rodziny. Prywatnie aktor również ma dwoje dzieci.

 • "Usta usta": Czyje to dziecko?

  ...zaprosił Krzysztof (Marcin Perchuć), Julia przyzna się Agnieszce (Magdalena Popławska), że spodziewa się dziecka, ale nie wie z kim. Następnego dnia pójdzie do szpitala zrobić badanie USG. Będzie chciała się...

 • "Kaprys losu": Pilot nowego serialu TVN już 4 grudnia

  Kinga Preis i Marcin Perchuć to gwiazdy nowego serialu TVN "Kaprys losu". Pilotażowy odcinek produkcji stacja wyemituje w niedzielę, 4 grudnia, o godz. 20.

 • Snobizm nikomu nie jest obcy

  W serialu "Usta Usta" gra Krzysztofa Kornatowskiego, snoba i pracoholika. Prywatnie Marcin Perchuć lubi podróże, zabawy ze swoimi dziećmi i rozmowy z żoną o... pracy.

 • Gwiazdy w filmie "Po prostu przyjaźń"

  W Warszawie padł ostatni klaps na planie komedii "Po prostu przyjaźń". Na ekranie plejada gwiazd: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć i inni. Premiera filmu jest zaplanowana na 6 stycznia 2017 roku.

 • Gwiazdy wspierają kampanię "Kocham. Nie biję"

  Omenaa Mensah, Magdalena Różczka i Marcin Perchuć zostali ambasadorami akcji "Kocham. Nie biję". Kampania ma na celu uświadomić konsekwencje stosowania kar cielesnych wobec dzieci. "Dzieci trzeba szanować, trzeba z nimi rozmawiać na równym poziomie" - zachęca Mensah.

 • Miłosne dylematy

  Maria Pyrka (Iza Kuna) będzie przeżywać radosne chwile u boku Marka (Marcin Perchuć). A co wydarzy się w życiu innych bohaterów "Barw szczęścia" tuż po wakacjach?

 • Mój bohater żyje z rozmachem

  Marek, którego gra w serialu "Barwy szczęścia", jest jak szlachetny książę. Zakochał się w Marii niezrażony, że są z innych światów. - To ciekawy wątek - przyznaje Marcin Perchuć.

Zdjęcia na temat: marcin perchuc i dzieci
Wideo na temat: marcin perchuc i dzieci
 • "Przyjaciółki": Odcinek 172.

  (Joanna Liszowska) ze znajomym księgowym, Mariuszem (Marcin Perchuć). Patrycja robi remont kuchni, zaczyna podejrzewać, że Leon (Tomasz Borkowski), projektant wnętrz w salonie meblowym, może być ojcem Klary