• Informacje na temat:

  marcin perzyna

Artykuły na temat: marcin perzyna
 • Edyta Górniak już nie jest sama

  Po rozstaniu z firmą Rochstar Edyta Górniak szybko znalazła nowego menedżera. Zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, został nim Marcin Perzyna, który już niegdyś pracował z wokalistką.

 • Sopocki festiwal w Polsacie?

  Telewizja Polsat liczy, że do końca roku porozumie się z miastem Sopot w sprawie zorganizowania w 2012 roku międzynarodowego Sopot Festivalu. - Jesteśmy na ostatniej prostej negocjacji - mówi serwisowi Wirtualnemedia.pl Marcin Perzyna, dyrektor impresariatu stacji.

 • Stacja telewizyjna Polsat rusza z tanecznym show. W roli głównej zobaczymy Martę "Mandarynę" Wiśniewską. Dwa pilotażowe odcinki programu Polsat pokaże 20 i 27 sierpnia. "Potem zdecydujemy co dalej" - mówi "Dziennikowi" Marcin Perzyna, szef impresariatu stacji.

 • Edyta Górniak nie boi się kibiców

  ...przyczyną były zagraniczne zobowiązania Edyty. Całą sprawę szczegółowo wyjaśnił nam w końcu Marcin Perzyna, menedżer wokalistki.

 • Wraca Sopot Festival. Dwa koncerty pokaże TVN

  Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, po dwuletniej przerwie powraca Sopot Festival z marką "Top of the Top", należącą do firmy Marcina Perzyny. W dniach 18-20 sierpnia tego roku wydarzenie muzyczne przyciągnie do Sopotu 50 polskich gwiazd, takich jak Edyta Górniak, Kayah, Cleo czy Andrzej Piaseczny. Pierwsze dwa koncerty będzie transmitować stacja TVN.

 • "Mów mi mistrzu": Nowe show z celebrytami w TVP2

  ...i wcielać się w nieznane sobie role. "To show, w którym celebryci poddawani są wyzwaniom, mają do wykonania różne zadania. Trzy pilotowe odcinki zostaną wyemitowane w grudniu" - powiedział Marcin Wolski, dyrektor TVP2. Producentem reality-show jest Marcin Perzyna, który przygotowywał program "Hit Hit Hurra!" dla Jedynki. Decyzja o zamówieniu całego sezonu będzie uzależniona od wyników oglądalności...

 • Opole kontra Euro

  ...przełożyć swój festiwal TOPtrendy z czerwca na lipiec. "Naszym zdaniem większa część społeczeństwa będzie jednak wolała mecze" - przekonuje Marcin Perzyna, dyrektor festiwalu TOPtrendy.

 • Internauci nagrodzili żonę Wiśniewskiego

  ...), Maciej Ulewicz (Radio PIN), Bogusław Potoniec (Radio ESKA), Nina Terentiew (dyrektor programowy i członek zarządu Telewizji POLSAT), Marcin Perzyna (dyrektor Sopot TOPtrendy Festiwal), Jacek Kaczyński...

 • Edyta Górniak: Będzie płyta!

  Rooyensa został Marcin Perzyna, były menedżer Górniak z początku pierwszej dekady XXI wieku i współtwórca festiwalu TOPtrendy. "A czy jest w Polsce menedżer, który wie tyle samo co ja po 20 latach...

 • Kto weźmie Górniak?

  .... Reprezentować interesy Górniak chcą podobno Maja Sablewska (była menedżerka Dody) czy Marcin Perzyna (producent festiwalu TOPTrendy). Gra jest warta świeczki, bo - jak czytamy w "Fakcie" - piosenkarka...