• Informacje na temat:

  marcin piotrowski liber

Artykuły na temat: marcin piotrowski liber
 • Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub?!

  Sylwia Grzeszczak (25 l.) i Liber (33 l.) wzięli ślub - ta informacja zelektryzowała ostatnio media plotkarskie.

 • Barbara Kurdej-Szatan i Liber w duecie

  Najpopularniejsza polska blondynka - Barbara Kurdej-Szatan i król list przebojów - Liber łączą siły i głosy! Efektem współpracy jest nowa wersja hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Piosenka i teledysk będą promować najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie! - "Dzień dobry, kocham cię", która trafi na

 • Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! "To dopiero pierwsze tygodnie"

  Wygląda na to, że rodzina znanej pary niebawem się powiększy! Jak donosi jeden z magazynów, Sylwia Grzeszczak (30 l.) i Marcin "Liber" Piotrowski (38 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Mają już 3,5-letnią córkę Bognę.

 • Rio Boss vel Liber

  Album Libera "Bógmacher" ma już dwa lata. Przyszedł czas żeby usłyszeć o nim ponownie i to nie tylko dzięki nowej płycie Ascetoholix. Zespół Rio Boss, którego jest pomysłodawcą i współzałożycielem jest nie kto inny jak Marcin Piotrowski, po 8 miesiącach intensywnej pracy w gdyńskim studio BPM aktualnie kończy debiutancki album.

 • Sylwia Grzeszczak w ciąży!? Już nie ma wątpliwości!

  W wakacje pojawiły się plotki, że Sylwia Grzeszczak (30 l.) i Marcin "Liber” Piotrowski (38 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Artystka nie potwierdzała, ani nie zaprzeczała ukazującym się doniesieniom. Teraz opublikowała jednak zdjęcie, które mówi samo za siebie. Tylko spójrzcie!

 • Po "Czystej grze" poznański raper wraca z kolejną futbolową produkcją zatytułowaną "Remes Cup" .

 • Sylwia Grzeszczak głodzi się dla męża!?

  Świeżo poślubiony mąż Sylwii Grzeszczak (25 l.), Marcin Piotrowski (33 l.), bliżej znany jako Liber, uwielbia jej figurę. Wokalistka ponoć dla niego bardzo uważa na to, co je!

 • Liber królem strzelców

  W ostatnią sobotę (10 stycznia) w Słupsku odbyła się trzecia edycja największej w kraju imprezy piłkarsko-sportowej Amber Cup 2009. Na boisku pojawiły się też reprezentacje artystów.

 • "Barwy szczęścia": Zaśpiewa dla umierającej matki!

  ...i Izabela Trojanowska - oraz raper Liber (czyli Marcin Piotrowski).

 • Liber i Sylwia się mijają

  Czerwona kanapa, fortepian, Sylwia Grzeszczak, Liber i rozmowy na temat relacji damsko-męskich...

Wideo na temat: marcin piotrowski liber
 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...