• Informacje na temat:

  marcin ponoć

Artykuły na temat: marcin ponoć
 • Marcin Wrona: Życie na dwa zegary

  Jak to się stało, że na anglistyce zamiast imprezować, trafił pan do radia? Marcin Wrona: - Radio to dopiero była impreza! Ale pewnie gdyby nie zbieg wydarzeń historycznych przełomu lat 80. i 90(...) mówił. Ponoć zafrapował go mój niski głos. Jak wrócił do redakcji, nie mógł uwierzyć, że to był głos młodego gościa z długimi włosami, w zielonych spodniach i kolorowej koszulce. Z miejsca...

 • Dziewczyna zazdrosna o Sylwię

  Raper Liber (27 l.) i piosenkarka Sylwia (19 l.) ponoć nie są parą...

 • Pieńkowska wraca do "M jak miłość"!

  Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) poznają prawdę na temat przedłużającego się milczenia swojej mamy Marii (Małgorzata Pieńkowska). Sprawdź szczegóły!

 • Mroczek na Ukrainie?

  Czy Marcin Mroczek podbije ukraińską publiczność? W światku show-biznesu mnożą się plotki , że aktor z "M jak miłość" weźmie udział w ukraińskim "Tańcu z gwiazdami".

 • Żadnej pracy się nie boją?

  Duet Marcin Tyszka - Dawid Woliński wraca do TVN. 5 marca zadebiutuje na antenie ich program "Woli & Tysio na pokładzie". Projektant i fotograf skonfrontują się w nim z nietypowymi zadaniami, zdecydowanie odbiegającymi od ich wizerunku.

 • "Olśniło mnie"

  Marcin Rozynek zyskał popularność śpiewając w zespole Atmosphere, który powstał w 1993 roku i nagrał dwa albumy. W 2000 roku wokalista postanowił rozpocząć karierę solową, a jego debiutancka płyta(...) drugi album, "Następny będziesz ty", nagrywany pod okiem Leszka Kamińskiego. O początkach swojej muzycznej przygody, nowej płycie, muzyce U2 i malarstwie, Marcin Rozynek opowiedział Arturowi...

 • "Ogień jest mi bliski"

  Wilków, zatytułowana "Watra", którą promowała przebojowa piosenka. "Bohema". Robert Gawliński, lider Wilków, i Marcin Ciempiel, basista zespołu, w rozmowie z Pawłem Amarowiczem opowiedzieli m.in...

 • "Nie zdechłem pod płotem"

  ...tematy, jak Ich Troje, antyklerykalizm, praca na saksach, Marcin Świetlicki, blues i Marilyn Manson.

 • "Codziennie od zera"

  Wydany w połowie maja 2007 roku album "ID" Anny Marii Jopek to zbiór melodii powstałych na krawędzi kultur i gatunków muzycznych. W nagraniach wokalistkę i jej męża Marcina Kydryńskiego (zagrał na gitarze w większości utworów) wsparła czołówka światowego jazzu, współpracująca z m.in. Stingiem, Peterem Gabrielem czy Milesem Davisem.

 • Disco polo w Big Brother?

  W domu Wielkiego Brata ma pojawić się nie kto inny, jak Marcin Miller, czyli lider discopolowego zespołu Boys. "Mam jeszcze pewne wątpliwości, ale wezmę udział na dziewięćdziesiąt procent(...) w tajemnicy, ale udział zaproponowano ponoć Sashy z duetu The Jet Set. Nowe reality show ma ruszyć 2 marca.

Zdjęcia na temat: marcin ponoć
Dyskusje na temat: marcin ponoć