• Informacje na temat:

  marcin prokop dziennikarz

Artykuły na temat: marcin prokop dziennikarz
 • #koncertdlabohaterów wielkim sukcesem: Marcin Prokop dziękuje za wsparcie

  Ponad 4 mln zł przyniósł charytatywny #koncertdlabohaterów z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Prowadzący to nietypowe wydarzenie Marcin Prokop podziękował widzom za wsparcie i muzykom, którzy wzięli udział w akcji.

 • Quebonafide w dziwnym wywiadzie w "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop komentuje

  Wizyta rapera Quebonafide w "Dzień dobry TVN" odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Marcin Prokop odniósł się do komentarzy, jakie pojawiły się po wyemitowaniu wyjątkowo osobliwego wywiadu z Quebo.

 • Marcin Prokop na tropie "Człowieka przyszłości"

  ..."Człowiek przyszłości" to tytuł dokumentalnego filmu Marcina Prokopa, którego premiera zaplanowana jest na 8 listopada o godz. 22.25 w TVN Style.

 • "Mam talent": Marcin Prokop pożegnał Szymona Hołownię

  ..."Fajnie było czasami złamać przepisy" - napisał na Instagramie Marcin Prokop do Szymona Hołowni, z którym przez 12 lat tworzył wyjątkowy duet prowadzących "Mam talent". Według wciąż niepotwierdzonych oficjalnie informacji ten drugi ma wystartować w wyborach prezydenckich w 2020 r.

 • "Niezwykłe Stany Prokopa": Marcin Prokop odkrywa Amerykę

  Tysiące mil przemierzane w samotności, jedzenie w przydrożnych barach, serce głośno bijące w rytmie muzyki country i niesamowita różnorodność - od Nowego Jorku aż po San Francisco! Marcin Prokop w pełnym humoru programie "Niezwykłe Stany Prokopa" wybierze się w spontaniczną podróż po Ameryce, jakiej jeszcze nie znamy! Już 11 listopada o godz. 17.30 w Travel Channel premiera pierwszego odcinka...

 • Marcin Prokop prawdę ci powie

  W jaki sposób poznać, że mężczyzna jest naprawdę zainteresowany daną przedstawicielką płci pięknej na początki znajomości? Marcin Prokop ma kilka przemyśleń na ten temat.

 • Marcin Prokop: Na bakier z gotowaniem

  Chociaż połowę zawodowego życia Marcin Prokop spędził w programach śniadaniowych, przyglądając się z bliska kuchennym "wymiataczom", jedyne, co potrafi przyrządzić, to naleśniki z dżemem. Dieta, którą stosuje, nosi nazwę "umiar".

 • Marcin Prokop: Czy dzisiejsi dziennikarze to pajace?

  Wywiad to wymiana intelektualnych fluidów - uważa Marcin Prokop. Prezenter twierdzi, że stara się nie peszyć swoich rozmówców, sam też rzadko bywa speszony pytaniami dziennikarzy. Zdarza mu się natomiast otrzymywać dziwne pytania - podczas Balu Dziennikarzy został zapytany o to, czy dzisiejsi dziennikarze to pajace.

 • Marcin Prokop: Jestem wybitnym słuchaczem

  Nie wszyscy pamiętają, że Marcin Prokop swoją przygodę z mediami zaczynał jako dziennikarz muzyczny. Czy prezenter jest niespełnionym muzykiem?

 • Skoda Auto Muzyka: Konkurs oczami Marcina Prokopa

  ...- Każdy z artystów występujących w tym konkursie ma swój "muzyczny lot" - mówił Interii prowadzący konkursu Skoda Auto Muzyka, Marcin Prokop.

Wideo na temat: marcin prokop dziennikarz
 • Latem dziennikarz Marcin Prokop wyjechał do USA, aby nagrać czteroodcinkowy program "Niezwykłe Stany Prokopa" dla kanału Travel Channel. O tym, jak wspomina tę podróż, opowiedział w "Dzień Dobry TVN". Prezenter przyznał, że pojechał tam z bratem, który jest operatorem filmowym, a Stany Zjednoczone przemierzył swoim ukochanym modelem samochodu - Fordem Mustangiem. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Marcin Prokop: Mam nowego członka rodziny

  Marcin Prokop pochwalił się Agnieszce Jastrzębskiej, że od niedawna jego rodzina ma nowego członka. - Trochę się tym stresuję, czuję się, jakbym miał mieć dziecko - tłumaczy podekscytowany dziennikarz "DDTVN". Dlaczego zdecydował się na taki krok? Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Marcin Prokop o operacjach plastycznych!

  Podobno najwięcej operacji plastycznych wykonuje się w Korei Południowej, m.in. po to, aby dostać wymarzoną pracę. Kultowi młodości poddał się Marcin Prokop, który pojechał do Korei, aby nakręcić dokument "Obsesja doskonałości". Jakim zabiegom poddał się dziennikarz i czego doświadczył? O tym Prokop opowiedział w "Dzień Dobry TVN". (źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)