• Informacje na temat:

  marcin rock z żoną

Artykuły na temat: marcin rock z żoną
 • Żona Sławomira pokazała zdjęcie bez makijażu

  Przypomnijmy, że "gwiazda rock polo" to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały , który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" i "Prosto w serce(...) wręcz epizodyczne. Jako "gwiazda rock polo" o pseudonimie Sławomir zadebiutował w Dzień Kobiet 2014 r. To wtedy premierę miał utwór "Megiera", a Sławomir pokazał swoje nowy wizerunek...

 • "Robienie rocka to jest rzeźnia"

  Przed występem w Katowicach z Lechem Janerką rozmawiali Marcin Bareła i Sławomir Kruk (niebieskagodzina.blog.com). Parafrazując tytuł pańskiej piosenki, mogę rzec - Jezu, jak się cieszę, że Lech Janerka wrócił na scenę. Jak pan się czuł po dwóch latach przerwy od koncertów? To miłe jest. Tego typu przyjęcie jest składową legendy rocka and rolla, że artysta gdzieś tam po latach boleści wraca...

 • Marcin Babko nie żyje. Miał 41 lat

  W wieku 41 lat tragicznie zginął Marcin Babko, śląski dziennikarz muzyczny, wydawca (Falami Records) i wokalista znany z grup Muariolanza i hipersoniK - potwierdziła katowicka "Gazeta Wyborcza". Nie podano przyczyny śmierci muzyka i dziennikarza.

 • Marcin Babko nie żyje. Wokalista i dziennikarz we wspomnieniach

  Nagła i niespodziewana śmierć Marcina Babki, śląskiego dziennikarza muzycznego, wydawcy (Falami Records) i wokalisty znanego z grup Muariolanza i hipersoniK, poruszyła wiele osób ze środowiska muzycznego.

 • Rock-opera "Krzyżacy": Czegoś takiego nie było

  ...- Tego jeszcze nie było - zgodnie zapowiadają twórcy "Krzyżaków", reklamowanych jako "pierwsza od wielu lat polska rock-opera". Premierowy pokaz odbędzie się w czwartek (30 grudnia), w Sali Kongresowej w Warszawie.

 • Internauci nagrodzili żonę Wiśniewskiego

  ...), Maciej Ulewicz (Radio PIN), Bogusław Potoniec (Radio ESKA), Nina Terentiew (dyrektor programowy i członek zarządu Telewizji POLSAT), Marcin Perzyna (dyrektor Sopot TOPtrendy Festiwal), Jacek Kaczyński (dyrektor Polsat Play) oraz Michał Banach (Polsat 2). Festiwal poprowadzili: Tomasz Kammel, Igor Kwiatkowski, Maciej Rock i Maciej Dowbor.

 • Ørganek i O.S.T.R. śpiewają dla "Piłsudskiego"

  ...13 września w kinach pojawi się długo oczekiwana produkcja Michała Rosy "Piłsudski", ale już teraz prezentujemy utwór, który specjalnie do filmu napisał Ørganek i O.S.T.R. Posłuchaj wybuchowej mieszanki rocka i hip-hopu w piosence "To nie miało prawa się stać".

 • Roztańczony PGE Narodowy w TVP2. Sławomir, Zenek Martyniuk oraz Sabrina z playbacku

  Kilkadziesiąt tysięcy ludzi bawiło się na "największej imprezie w Polsce", czy Roztańczony PGE Narodowy. Na warszawskim stadionie wystąpili m.in. uważana jest za jedną z najseksowniejszych wokalistek lat 80. Sabrina Salerno (przebój "Boys"), gwiazda rock polo Sławomir, Zenek Martyniuk (Akcent), Boys, Cleo i Stachursky.

 • Roztańczony PGE Narodowy w TVP2. Wśród gwiazd Sabrina, Sławomir i Zenek Martyniuk

  W sobotę (22 września) TVP2 pokaże kolejną odsłonę imprezy pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy. Na warszawskim stadionie wystąpią m.in. uważana jest za jedną z najseksowniejszych wokalistek lat 80. Sabrina Salerno (przebój "Boys"), gwiazda rock polo Sławomir, Zenek Martyniuk (Akcent), Cleo i Stachursky.

 • "Krzyżacy": Premiera płyty

  ...- To fantastyczna muzyka, która może żyć swoim własnym życiem - tak wydaną w środę (8 czerwca) płytę z rock-opery "Krzyżacy" zapowiada Olga Szomańska, sceniczna Danuśka.