• Informacje na temat:

  marcin sz policjant

Artykuły na temat: marcin sz policjant
 • Marcin Dorociński: Skondensowane emocje

  ..."Wojtek Smarzowski mówi, że picie to polski sport narodowy. On to ujmuje półżartem, bo gdyby porównać picie do piłki nożnej, to rzeczywiście możemy się pośmiać, ale sytuacja jest dramatyczna" - stwierdza Marcin Dorociński.

 • Marcin Dorociński: Maksymalne dawki skondensowanych wrażeń

  Reżyser, ksiądz, menelka, policjant, kierowca TIR-a, farmaceutka, robotnik, fryzjerka. Co ich łączy? Wszyscy piją. Bo picie to nasz sport narodowy. - Gdyby porównać picie do piłki nożnej, to rzeczywiście możemy się pośmiać, ale sytuacja jest dramatyczna. Tak naprawdę ciągle strzelamy sobie jakieś samobóje - mówi Marcin Dorociński.

 • Marcin Dorociński: Wolałbym rozmawiać o "Pakcie"

  Nie ma cierpliwości do wywiadów, ma – do ciężkiej pracy. To dlatego tak mu zależy, by kreacje filmowe mówiły za niego. A Piotr, którego gra w w nowym serialu HBO „Pakt”? – Jest bezkompromisowy, zdeterminowany, każdą sprawę chce doprowadzić do końca... – przyznaje Marcin Dorociński.

 • Marcin Dorociński o filmie "Psy 3": Linda i Pazura cieszyli się jak pierwszaki

  Kreowany przez Bogusława Lindę "Franz" Maurer ma konkurencję. Jest nią postać policjanta grana przez Marcina Dorocińskiego. Niepokornego twardziela, który ma własny kodeks moralny. Film "Psy 3. W imię zasad" trafi na ekrany polskich kin w piątek, 17 stycznia.

 • Marcin Dorociński: Szacunek do munduru

  ..."Musiałem wcielić się w człowieka zupełnie innego ode mnie: w obejściu, w postawie, w patrzeniu na świat, w bezczelności" - mówi Marcin Dorociński, który ponownie zagrał "Despera" na potrzeby filmu "Pitbull. Ostatni pies", nowej produkcji w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów".

 • Dorociński policjantem

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji Piotra Matwiejczyka "Kup Teraz". W filmie będzie można zobaczyć także znanych aktorów, m.in. Ewę Ziętek, Pawła Wawrzeckiego i Marcina Dorocińskiego.

 • Marcin Dorociński w międzynarodowej produkcji

  Marcin Dorociński wcielił się w postać alkoholika, pomagającego innym życiowym rozbitkom, w nowym serialu kryminalnym "Cape Town". Aktor twierdzi, że rola ta była dla niego sporym wyzwaniem, głównie z powodu konieczności grania w obcym języku.

 • Marcin Prokop: Przerażająca noc

  O sylwestrze mówi się, że to jedyna taka noc w roku. Marcina Prokopa, który będzie witał Nowy Rok na imprezie TVN-u w Krakowie, spytaliśmy o najbardziej zapamiętaną noc w jego życiu, niekoniecznie sylwestrową.

 • Nowy film Marcina Latałło

  Pod patronatem Stowarzyszenia Filmowców Polskich (SFP), w ramach specjalnego programu dla młodych filmowców, powstaje w Łodzi film fabularny "Trzy uściski dłoni". Jego reżyserem jest Marcin Latałło, wychowany we Francji, tworzący na co dzień w Polsce.

 • Politycy i policjanci

  ..., Jacek Braciak, Marcin Dorociński, Marian Dziędziel i Adam Woronowicz. W piątek na polskie ekrany wejdzie również kanadyjski komediodramat "Pan Lazhar" ( recenzja ), nominowany w ubiegłym roku do(...), dzięki swojej intuicji, empatii i elokwencji, zmienia życie uczniów. Podobnie jak film Smarzowskiego, o policjantach opowiada również produkcja Rubena Fleischera "Gangster Squad. Pogromcy mafii...

Zdjęcia na temat: marcin sz policjant
Wideo na temat: marcin sz policjant
 • "Pierwsza miłość": Marcin Rogacewicz, czyli nowy policjant w Wadlewie

  Po wakacjach grono aktorów „Pierwszej miłości” nieco się powiększy. Już we wrześniu w Wadlewie pojawi się Ksawery Jarząbek, policjant z sąsiedniej wsi. W tej roli zobaczymy Marcina Rogacewicza. Możemy zdradzić, że Ksawery wywoła spore zamieszanie. Co już o nim wiadomo? Jest jedynym czynnym funkcjonariuszem w okolicy. Dobry i nieco naiwny człowiek. Drzemie w nim służbista, ale często wychodzi

 • "M jak miłość": Odcinek 1336.

  Paweł ukrywa się przed bliskimi w lesie, gdzie zostaje napadnięty przez złodziei. Tymczasem Julka prosi Jakuba o pomoc w odnalezieniu Zduńskiego. Policjant namierza w końcu telefon zaginionego i jedzie po niego razem z Marcinem. Po drodze obaj poznają śliczną autostopowiczkę, Patrycję. Do Warszawy przyjeżdża Ania, tajemnicza brunetka, którą Marcin spotkał przypadkiem nad morzem, gdy szukał Izy

 • "M jak miłość": Odcinek 1316.

  dziewczynki, Kasią. Później próbuje przekonać Olgę, że powinna zerwać z Radkiem. Tymczasem Małkowski proponuje Góreckiej, by razem zamieszkali. Marcin spotyka się z Jakubem i jest świadkiem kolejnego ataku Głowackiego. Bandyta próbuje przejechać Karskiego. Policjant - wspierany przez Chodakowskiego - rusza za nim w pościg.

Dyskusje na temat: marcin sz policjant