• Informacje na temat:

  marcin szaleje

Artykuły na temat: marcin szaleje
 • Edyta Górniak szaleje w Los Angeles! Poniosła ją nocna impreza z Kazadi!

  Edyta Górnika (46 l.) poleciała do Stanów na zaproszenie Marcina Gortata. Na zamieszczanych w sieci nagraniach widać, że gwiazda czuje się tam bardzo swobodnie...

 • Gwiazdy wspierają kampanię "Kocham. Nie biję"

  Omenaa Mensah, Magdalena Różczka i Marcin Perchuć zostali ambasadorami akcji "Kocham. Nie biję". Kampania ma na celu uświadomić konsekwencje stosowania kar cielesnych wobec dzieci. "Dzieci trzeba szanować, trzeba z nimi rozmawiać na równym poziomie" - zachęca Mensah.

 • Takiej imprezy w "M jak miłość" nie było od dawna! W 1073 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2014 Marcin Chodakowski organizuje w swoim mieszkaniu kameralną imprezę, na której oprócz jego ukochanej Kasi zjawiają się także Janka i Wojtek. Podczas przyjęcia Kasia i Marcin z "M jak miłość" nie szczędzą sobie czułości, czym doprowadzają Jankę do szału.

 • Katarzyna Skrzynecka: Po drugiej stronie

  Katarzyna Skrzynecka jest jurorką w drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już w najbliższą sobotę, 22 listopada, zobaczymy w Polsacie finał muzycznego show. Kto, zdaniem aktorki, ma największe szanse na wygraną?

 • "Mąż czy nie mąż": Marta szaleje z zazdrości o Romę

  Marta (Magdalena Schejbal) ma gorącą, nocną linię z Ewą (Magdalena Boczarska). Zranioną kobietę ogarnia coraz większy niepokój związany z Romą (Anna Czartoryska), a przyjaciółka jest najlepszym powiernikiem jej sekretów... Na dodatek nie może poradzić sobie z tym, że Michał (Marcin Perchuć), oficjalnie nie zerwał jeszcze z kochanką! Mężczyzna postanawia zatrzeć wszystkie ślady swojej...

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • Alicja Bachleda-Curuś zamartwiała się o Marcina Gortata!

  Kiedy szalał huragan Irma, Marcin był w swoim domu na Florydzie. Alicja z niepokoju odchodziła wtedy od zmysłów.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Marcin Daniec: niezwykła historia jego małżeństwa

  ...​Marcin Daniec (58 l.) uważa, że dostał nagrodę od Boga za niezbyt udaną pierwszą część swojego życia. Dziś jest wesołym, otwartym na ludzi człowiekiem. I ma bardzo udane życie rodzinne z ukochaną Dominiką (38 l.).

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

Wideo na temat: marcin szaleje
 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

Dyskusje na temat: marcin szaleje
 • Re: "O mnie się nie martw": Będą bronili Krzyśka

  Domagam się ciąży Igi!Chcę zobaczyć jak Marcin szaleje ze szczęścia że jest ojcem.Skoro mogli pokazać męki z Kingą to się należy jakaś rekompensata.

 • Re: Aleksandra rusza do akcji!

  poprosi Kasię aby ta łaziła po domach i szukała nabywców na mięcho.Chodzi o to,że Aleksandra chce przekazać Marcinowi biznes,ale pragnie udowodnić mu,że za mięchem od hycla szaleje pół Warszawy.Stąd(...)"Już w krótce matka Marcina postanowi nową przyjaciółkę wykorzystać...w jaki sposób?" a niech tam...znam przypadkiem dalszy ciąg,więc zdradzę,że matka Marcina potajemnie handluje mięsem od