• Informacje na temat:

  marcin wasilewski z dziewczyną żoną

Artykuły na temat: marcin wasilewski z dziewczyną żoną
 • Seks w toalecie, do kościoła w niedzielę

  Erotyczne odgłosy dobiegające zza zamkniętych drzwi publicznej toalety i rodzinna wyprawa na niedzielną mszę świętą - tymi scenami rozpoczynają się dwa kolejne filmy, które w Gdyni rywalizują o Złote Lwy. Otwierające ujęcia "Płynących wieżowców" Tomasza Wasilewskiego i "Ostatniego piętra" Tadeusza Króla stanowią idealną reprezentację tematycznej oraz stylistycznej przepaści między tymi tytułami.

 • Rekordowy weekend w kinach: Aż 10 premier

  Aż 10 kinowych premier debiutuje w piątek na ekranach: wśród nich głośne "Polowanie" z rolą Madsa Mikkelsesa i amerykańska "Władza" z Russellem Crowem i Markiem Wahlbergiem. W premierowym gronie znalazły się też trzy polskie produkcje: "Miłość" Sławomira Fabickeigo, "Baczyński" Kordiana Piwowarskiego i dokument Marcina Koszałki "Będziesz legendą człowieku".

 • Bielawska, Czekaj i von Horn nominowani do Paszportów "Polityki"

  ...nominowanych w innych kategoriach. O Paszporty "Polityki" w kategorii "teatr" powalczą: Dominika Knapik, Ewelina Marciniak i Justyna Wasilewska, z kolei w kategorii "muzyka popularna" nominację(...) i Marcin Świątkiewicz. Laureatów wybranych przez Kapitułę poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w dniu 12 stycznia 2016 roku w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie, transmitowanej...