• Informacje na temat:

  marcin wolski

Artykuły na temat: marcin wolski
 • Marcin Wolski nowym dyrektorem TVP2

  Marcin Wolski ma zastąpić Macieja Chmiela i zostać dyrektorem telewizyjnej Dwójki. "Wszystko ma się dopełnić dziś wieczorem" - potwierdza Wolski.

 • Marcin Wolski dostał nową posadę w TVP! Co będzie robił?

  Marcin Wolski znowu zmienia posadę w Telewizji Polskiej. Po tym, jak był dyrektorem Dwójki, a następnie dyrektorem Agencji Kreacji Rozrywki TVP, teraz zostanie... doradcą zarządu TVP.

 • KFF: Jak zwykle Koszałka i Wolski

  Po dwa filmy prezentują w tym roku w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego dwaj miejscowi twórcy: Marcin Koszałka i Tomasz Wolski. Powoli zaczyna się to stawać "nową, świecką tradycją".

 • Młynarska i Lis o nowym szefie TVP2

  ..."Powołanie go ma charakter głównie polityczny" - mówi Agata Młynarska. "Nominacji Marcina Wolskiego nie da się poważnie skomentować" - dodaje Hanna Lis. Od poniedziałku, 11 lipca, dyrektorem telewizyjnej Dwójki jest dziennikarz i satyryk Marcin Wolski.

 • Serial "Pod wspólnym niebem" nie będzie odpowiedzią TVP na "Ucho Prezesa"

  Dyrektor TVP2, Marcin Wolski, zaprzeczył, jakoby nowy serial stacji "Pod wspólnym niebem" miał być odpowiedzią Telewizji Polskiej na "Ucho Prezesa".

 • Bosak i "Nowa" dziewczyna

  Marcin Bosak jako komisarz Wolski w serialu "Nowa" rozwiązuje kryminalne zagadki. Ale to nie jedyna rzecz, jaką się zajmuje.

 • "Pod wspólnym niebem": Lemingi i mohery w jednym domu

  ...- Komedia wtedy jest naprawdę śmieszna, kiedy jest blisko życia - przyznaje Marcin Wolski. Serial "Pod wspólnym niebem" - na podstawie jego pomysłu - wzbogaca jesienną ramówkę TVP2.

 • Jacek Kurski o serialu "Ucho Prezesa" i powrocie Pietrzaka do TVP

  Jacek Kurski potwierdził, że dyrektor TVP2 Marcin Wolski zaproponował twórcom "Ucha Prezesa" emisję serialu w tej stacji. Zapowiedział też, że w niedzielę, 26 lutego, TVP2 pokaże program kabaretowy Jana Pietrzaka.

 • "Koło Fortuny": Świetny start teleturnieju

  Nowa edycja popularnego przed laty teleturnieju "Koło Fortuny" była numerem jeden w swoim paśmie. "To historyczny wynik i bardzo się z tego cieszę" - skomentował szef telewizyjnej Dwójki Marcin Wolski.

 • "The Voice Kids": Znamy datę pierwszego odcinka

  W sobotę, 30 grudnia, TVP2 rozpocznie emisję nowego programu "The Voice Kids" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. "Dziecięcy talent-show będziemy pokazywać w soboty o godz. 20.00, czyli w obecnym paśmie 'The Voice of Poland'" - mówi Marcin Wolski, dyrektor TVP2.

Zdjęcia na temat: marcin wolski
Wideo na temat: marcin wolski
 • Anna Samusionek: Nie zagrałam w filmie "Smoleńsk" z powodu swoich przekonań politycznych

  w sprawie katastrofy. Autorami scenariusza są Marcin Wolski, Maciej Pawlicki, Tomasz Łysiak i Antoni Krauze, który pełnił także funkcję reżysera. Premiera filmu zapowiadana była na 15 kwietnia, została

 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny w nowym serialu TVN

  Maciej Zakościelny, czyli serialowy Marcin, opowiedział nam o swoich przygotowaniach do roli w nowym serialu TVN "Diagnoza". Czy aktor oglądał seriale medyczne? Na którym ze znanych medyków wzorował(...) opieką lekarzy, a szczególnie dr Michała Wolskiego (w tej roli Maciej Zakościelny), będzie próbowała odzyskać swoje życie. Czy dowie się, kim jest, kogo kocha, na czym jej zależy? - Za każdym razem

Dyskusje na temat: marcin wolski