• Informacje na temat:

  marcin wyrostek

Artykuły na temat: marcin wyrostek
 • Marcin Wyrostek: Co słychać u zwycięzcy drugiej edycji "Mam talent"?

  Znany z "Mam talent" Marcin Wyrostek na przełomie listopada i grudnia powrócił ze specjalnym, świątecznym albumem. Akordeonista, którego pokochała całą Polska, mimo iż nie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mediów, wciąż tworzy kolejne piosenki i nagrywa albumy.

 • Kim jest Marcin Wyrostek?

  W finale "Mam talent" zdeklasował konkurencję. Zdobył blisko dwa razy więcej głosów niż bracia Legun, którzy zajęli 2. miejsce. Co wiemy o Marcinie Wyrostku, oprócz tego, że z pasją gra na akordeonie?

 • Tulia z nową wersją debiutanckiej płyty. Wśród gości Kasia Kowalska i Marcin Wyrostek

  Marcina Wyrostka. "Najważniejszym dla mnie elementem w muzyce są emocje. Ballada jest właśnie taką piosenką, gdzie tekst, linia melodyczna i konstrukcja bardzo porusza. Unikatowe brzmienie wokali zespołu Tulia nadaje tutaj wyjątkowy klimat, co było dla mnie niezwykle inspirujące podczas nagrań" - mówi Wyrostek.

 • Marcin Wyrostek wspomina zmarłego tatę: Nie doczekał premiery płyty

  Na wydanej w połowie lutego płycie "For Alice" akordeonisty Marcina Wyrostka, laureata drugiej edycji "Mam talent", znalazł się utwór dedykowany zmarłemu niewiele wcześniej ojcu muzyka.

 • Słowińska, Wyrostek i kolędy

  W sklepach jest już kolędowa płyta "Z nieba wysokiego" Joanny Słowińskiej, wokalistki znanej z udziału w oratoriach Piotra Rubika. W jej zespole występuje akordeonista Marcin Wyrostek, zwycięzca drugiej edycji "Mam talent".

 • Marcin Wyrostek o swojej karierze: Jest tak, jak sobie wymarzyłem

  ...muzycznej" - dodał muzyk. Marcin Wyrostek o karierze: Na koniec rozmowy Magda Mołek zaskoczyła Marcina Wyrostka wyznaniem, iż ona również w dzieciństwie grała na akordeonie. Muzyk(...). Marcin Wyrostek o popularności akordeonu:

 • #koncertdlabohaterów wielkim sukcesem: Marcin Prokop dziękuje za wsparcie

  Ponad 4 mln zł przyniósł charytatywny #koncertdlabohaterów z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Prowadzący to nietypowe wydarzenie Marcin Prokop podziękował widzom za wsparcie i muzykom, którzy wzięli udział w akcji.

 • Yugopolis powraca. Teledysk z Marcinem Bosakiem!

  Sprawdźcie teledysk "Ostatnia nocka" zapowiadający nowy album projektu Yugopolis! W utworze promocyjnym śpiewa Maciej Maleńczuk, a główną rolę w klipie gra Marcin Bosak znany z "M jak miłość" i "Tylko mnie kochaj".

 • Lady Pank: "Mniej niż zero" na nowo z gośćmi

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do nowej wersji przeboju "Mniej niż zero" Lady Pank. Gościnnie z zespołem wystąpili Kasia Kowalska, Grzegorz Markowski, Tomasz Organek, Piotr Rogucki, Marcin Wyrostek i Wojciech Olszak.

 • Wygrał "Mam talent", a teraz...

  Album "Magia del tango" popularnego akordeonisty, Marcina Wyrostka, znalazł się na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Zdjęcia na temat: marcin wyrostek
 • Marcin Wyrostek
Wideo na temat: marcin wyrostek
 • Marcin Wyrostek został ojcem!

  Zwycięzca "Mam talent", Marcin Wyrostek opowiedział w studiu "Dzień Dobry Wakacje" o swoich pierwszych momentach ojcostwa - niedawno na świat przyszedł bowiem jego syn Mikołaj! "To najwspanialsza chwila w moim życiu" - wyznał wyraźnie wzruszony muzyk. Gratulujemy! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Król życia"

  Teledysk do filmu „Król życia” w reż. Jerzego Zielińskiego (Marcin Wyrostek „Cinema tango” z albumu „For Alice”)"

 • Czym teraz zajmują się uczestnicy "Mam talent"? Opowiedzieli o tym w "śniadaniówce"

  W dotychczasowych sezonach programu "Mam Talent!" było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. Jak obecnie wyglądają kariery uczestników? W "Dzień Dobry TVN" zwycięzca 2. edycji programu Marcin Wyrostek, finalistka 1. sezonu Klaudia Kulawik oraz prowadzący Marcin Prokop opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z programem. Wokalistka, która jako dziewczynka zgłosiła się