• Informacje na temat:

  marcin zobaczył

Artykuły na temat: marcin zobaczył
 • Marcin Sójka walczy o miłość: Zobacz teledysk "Wróć"

  Do sieci trafił teledysk "Wróć" promujący debiutancki album Marcina Sójki, zwycięzcy dziewiątej edycji "The Voice of Poland" i triumfatora debiutów na Festiwalu w Opolu.

 • Marcin Maciejczak: Powstrzymać to, co nieuniknione. Zobacz teledysk "Deszcz i bez"

  Po dwóch tygodniach od premiery piosenki do sieci trafił teledysk "Deszcz i bez" Marcina Maciejczaka, 14-letniego zwycięzcy trzeciej edycji "The Voice Kids".

 • Marcin Dorociński: Zainspirować widzów

  Marcin Dorociński wciela się w legendarnego Witolda Urbanowicza w pełnej rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcji "303. Bitwa o Anglię" - opowiadającej niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki - legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej.

 • Marcin Sójka zaprasza do tańca: Zobacz teledysk "Lepiej"

  Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk Marcina Sójki, laureata "The Voice of Poland" - "Lepiej".

 • Marcin Spenner powraca! Zobacz teledysk "Lucy"

  W drugiej edycji "X Factor" przegrał z Dawidem Podsiadło. Marcin Spenner powraca z nowym utworem - zobaczcie teledysk "Lucy".

 • Marcin Meller: Zdolny leń

  Pan z walizką? Wraca pan może z domu na Mazurach? Tam traci się kontakt z rzeczywistością? Na pewno z tą polityczną... Marcin Meller: - Akurat z Wrocławia. Ale fakt, na Mazurach łapie się dystans(...) w programie. A trafiłem tam, bo w TVP, gdzie mówiłem o Afryce, zobaczył mnie prezes senior i pewnie uznał, że młody ma potencjał telewizyjny, więc warto sprawdzić go na swoim terenie. Nic z tego nie wyszło...

 • Marcin Bosak w "Tańcu z Gwiazdami"

  Aktor Marcin Bosak to pierwszy oficjalnie potwierdzony uczestnik nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami".

 • Marcin Prokop: Z kim teraz stworzy duet?

  Popularny prezenter słynie z nietuzinkowego poczucia humoru. Do pracy podchodzi z pasją. Prywatnie uwielbia podróże. Marcin Prokop opowiada o życiu w czasie pandemii i o tym, kto może zastąpić Szymona Hołownię u jego boku w "Mam talent!".

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przesadzili?

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to małżeństwo, które już nie raz udowodniło, że ma do siebie dystans i ogromne poczucie humoru. Para uwielbia rodzinnie spędzać czas, czego dowodem mogą być kolejne wspólne publikacje w mediach społecznościowych. Ostatnio na TikToku gwiazda "M jak miłość" postanowiła opublikować krótki, żartobliwy filmik z mężem. Niestety, nagranie podzieliło internautów...

 • Boys: Marcin Miller i tajemnicza blondynka. Zobacz teledysk "Choćbyś tęsknił"

  ..."Piękny oldschool" - internauci zachwycają się najnowszym teledyskiem discopolowej grupy Boys. Marcin Miller zaprezentował klip do piosenki "Choćbyś tęsknił".

Zdjęcia na temat: marcin zobaczył
Wideo na temat: marcin zobaczył
Dyskusje na temat: marcin zobaczył
 • Re: "M jak miłość": Kłamstwo czy prawda?

  napisała ale list ma to do siebie ze morze zginąc ulec zniszczeniu , Marcin go podarł jak zobaczył Ize z Arturem . Iza miała okazję powiedzieć Marcinowi ale wiała przed nim wybrała Artura , sama jest winna

 • Re: "M jak miłość": Czy straci dziecko?

  dlaczego ma go pozwać jak ta niemota Iza nawet nie powiedziała Marcinowi o ciaży . więc jak Marcin morze ją olewać jak nic nie wie a list zniszczył bo zobaczył ją z Arturem to miał prawo sie zdenerwować i listu nie czytać .

 • Re: "M jak miłość": Witaj na świecie, Majeczko!

  nie skrzywdził jej Marcin rozstali sie przez matactwa Artura Marcin nie był w stanie jej zaufać , list też zniszczył jak zobaczył Izę z Arturem . Swoją drogą ta niedojda Iza spotykając Marcina nie raczyła mu powiedzieć o ciaży i taki z niej kurator ze nie zkapneła sie ze Marcin nie wie . Iza to mymła nie kurator jak ona widzi problemy podopiecznych jak nie skapła sie że Marcin nic nie wie