• Informacje na temat:

  marcinkiewicz must be the music

Artykuły na temat: marcinkiewicz must be the music
 • "Must Be The Music": Kto w półfinale?

  ...zwycięstwa. Oto lista półfinalistów "Must Be The Music. Tylko muzyka": Wioletta Marcinkiewicz InoRos Renata Sacharyn Julia Miesiączek ( posłuchaj w Muzzo.pl ) i Witold Niedojadło Ola Zygmunt Plan(...) zrobiła furorę w pierwszej edycji "Must Be The Music", ostatecznie wygrywając ten program. Na "nie" Kora była również w przypadku Wojtka "Czerstwego" Czarniawskiego . 25-latek z Poznania na scenie...

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka": "Lachon" poza finałem

  Zaskakująco ostro czwórka jurorów muzycznego show Polsatu potraktowała w drugim półfinale na żywo grupę The Bardons, która po utworze "Cipiciąga" zaprezentowała utrzymaną w podobnej stylistyce piosenkę "Lachon".

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka": Sylwia Grzeszczak gościnnie

  ...premierze, prosze zapalić" - relacja z pierwszego półfinału "Must Be The Music. Tylko muzyka" Spory sukces Sylwii Grzeszczak Posłuchaj piosenek Sylwii Grzeszczak w serwisie Muzzo.pl!(...) publiczności i jurorów rywalizować będą: Wioletta Marcinkiewicz, Roman Wojciechowski, Majestic, Eris Is My Homegirl, The Bardons, Natalia Zozula, Krzysztof Przybyszewski i Dominika Barabas z zespołem...

 • "The Voice of Poland": Zachwycający duet i Marcelina Mróz

  Występy Sebastiana Wojtczaka i Daniela Rychtera, rudowłosej Olgi Barej i 19-letniej Marceliny Mróz wywołały u trenerów "The Voice of Poland". najwięcej emocji. Do dalszego etapu nie przeszedł natomiast Kevin Caruso, a trenerzy przyznali, że w tym przypadku popełnili błąd.

 • Kora: Odtrutka na korporacyjny ucisk

  Ciemnoskóry uczestnik (!) "Top model" śpiewający "Sen o Warszawie" - w rozpoczętej w niedzielę (4 września) drugiej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" nie zabrakło niespodzianek.

 • Kora do uczestnika: "Jesteś głuptakiem"

  Niewiedza sprawiła, że szansę na dogrywkę stracił jeden z uczestników "Must Be The Music". Poszło o utwór Marka Jackowskiego, z którym Kora współtworzyła Maanam.