• Informacje na temat:

  marcinkiewicz z kochanką

Artykuły na temat: marcinkiewicz z kochanką
 • Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel: na jaw wychodzą tajemnice ich związku!

  Rozwód Kazimierza (55 l.) i Izabeli (34 l.) Marcinkiewiczów jest w toku. Na jaw wychodzą kolejne sekrety, które były skrywane przez małżonków przez cały czas trwania tego związku. Czy nowe fakty pomogą rozstrzygnąć, kto jest winien rozpadu pożycia małżeńskiego?

 • Isabel Marcinkiewicz żali się w tabloidzie: "Leczę się na depresję"

  Kazimierz (55 l.) i Izabela (35 l.) Marcinkiewiczowie nie są już małżeństwem. Kilka dni temu rozwiedli się, ale w dalszym ciągu toczyć będą sądową batalię. Rozgoryczona kobieta w tabloidzie ujawnia, jak wyglądała jej relacja z byłym mężem.

 • Isabel Marcinkiewicz o seksie z Kazimierzem: Nie wychodziliśmy z sypialni!

  Izabela Marcinkiewicz (34 l.) twierdzi, że były premier wykorzystał ją, "wycisnął jak mandarynkę" i wyrzucił ze swojego życia. Z namiętnego kochanka, jakim był na początku znajomości, nic nie zostało!

 • Marcinkiewicz bierze winę na siebie

  Rozwód byłego premiera jest w toku. Już wiadomo, że nie będzie porozumienia stron - Marcinkiewicz zgodził się wziąć całą winę na siebie.

 • Kochanki polityków

  Kazimierz Marcinkiewicz przełamał tabu obyczajowe. W erze "przed romansem byłego premiera" politycy również zdradzali żony, zostawiali rodziny. Różnica w tym, że nie tak chętnie dzielili się tym z mediami...

 • Zakonnicy oskarżają Marcinkiewicza

  ..."Pan Marcinkiewicz w pewnym sensie nas oszukał" - mówi przeor klasztoru oo. Benedyktynów w Tyńcu. Kilka miesięcy temu były premier wygłosił tam płomienną mowę, w której m.in. zapewniał o swojej miłości do żony.

 • Jeden z brukowców podjął się analizy zachowania Kazimierza Marcinkiewicza i jego młodej kochanki. Zdaniem psychologów jest oczywiste, że związek pary wkrótce się rozpadnie.

 • Marcinkiewicz chce wrócić do żony?

  Jeden z ostatnich wpisów na blogu Isabel , kochanki Kazimierza Marcinkiewicza , może sugerować, że jej partner przeżywa kryzys i chce wrócić na bezpieczne łono porzuconej rodziny.

 • Cała prawda o kochance Marcinkiewicza

  Jeden z tabloidów dotarł do informacji o przeszłości 28-letniej Izy O., nowej kochanki naszego byłego premiera.

 • Marcinkiewicz ściągnął narzeczoną do Polski

  ..."Super Express" relacjonuje pierwszą wspólną wizytę Kazimierza Marcinkiewicza (50 l.) i jego przyszłej żony w Polsce. "Polityk chce pokazać swą ukochaną całemu światu. Dumny jak paw z dwa razy młodszą od siebie dziewczyną paradował po najbardziej reprezentacyjnych ulicach stolicy i odwiedzał najmodniejsze knajpki. Kochankowie nawet w miejscach publicznych nie szczędzili sobie czułości. Były...

Wideo na temat: marcinkiewicz z kochanką
 • Przelotni kochankowie

  Pedro Almodóvar wita na pokładzie lotu pasażerskiego z Madrytu do Meksyku! Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Doświadczeni piloci robią wszystko, by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom, którzy czekają na rozwój wypadków. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane, jak i na ziemi, a...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Tylko kochankowie przeżyją

  Co może być piękniejszego, niż wieczni kochankowie, wieczna księżycowa noc, "Funnel of Love" Wandy Jackson, winylowe płyty, kolekcja rzadkich elektrycznych gitar, zaułki i bary Tangieru, nocne jazdy samochodem po Detroit i lody ze świeżej krwi... "Tylko kochankowie przeżyją" ma to wszystko. Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga", który tym razem zdaje się mówić, że...