• Informacje na temat:

  marcinowi drogę

Artykuły na temat: marcinowi drogę
 • Marcin Tyszka wyjawia prawdę o Magdzie Gessler! "Bywa naiwna"

  Fotograf poznał Magdę Gessler (66 l.) w bardzo młodym wieku – jeszcze przed rozpoczęciem swojej kariery zawodowej. Tłumaczy, że chociaż restauratorka nie pracowała wtedy w mediach, była tak samo charyzmatyczną osobą jak obecnie. Wzajemne zrozumienie sprawiło, że ich przyjaźń przetrwała próbę czasu. Teraz Marcin Tyszka (44 l.) postanowiła wyjawić, jaka jest naprawdę...

 • Marcin Wyrostek wspomina zmarłego tatę: Nie doczekał premiery płyty

  Na wydanej w połowie lutego płycie "For Alice" akordeonisty Marcina Wyrostka, laureata drugiej edycji "Mam talent", znalazł się utwór dedykowany zmarłemu niewiele wcześniej ojcu muzyka.

 • "Wiedźmin": To on gra demonicznego maga w serialu Netflixa. Kim jest Marcin Czarnik?

  Marcin Czarnik to jeden z trzech Polaków (obok Macieja Musiała i Tomasza Krzemienieckiego), który wystąpił w „Wiedźminie” - wcielił się w maga, który w 4. odcinku serialu Netflixa walczy z Yennefer (Anya Chalotra), a w finałowym epizodzie 1. sezonu pomaga żołnierzom Nilfgaardu w bitwie o Wzgórze Sodden. Aktor od dawna gra w zagranicznych produkcjach i uważany jest za wschodzącą gwiazdę europejskiego kina!

 • Magdalena Cielecka w serialu HBO "Pakt"

  Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko i Marcin Wojciechowski dołączyli do obsady nowego serialu HBO "Pakt". Głównego bohatera produkcji gra Marcin Dorociński. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

 • Maria Dębska i Marcin Bosak szykują się do ślubu!

  ...ślubu trochę ją przeraża. - Pisali, że uwielbiam Toskanię i to, że właśnie tam miałby się odbyć ślub. Do tego należy pokonać długą drogę. Dlatego w Toskanii tylko wakacje - powiedziała. Miłości córki...

 • "Serce, Serduszko" Kolskiego: Jest zwiastun

  Od 21 listopada na ekranach kin będzie można zobaczyć najnowsze dzieło Jana Jakuba Kolskiego. "Serce, Serduszko" to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc i Gabriela Muskała oraz debiutująca na wielkim ekranie - Marysia Blandzi. Prezentujemy zwiastun produkcji.

 • "M jak miłość": Kulisy romantycznych oświadczyn Marcina

  W 1433. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 1 kwietnia o godzinie 20.55) Szymek (Stanisław Szczypiński) pochwali się tacie, że z pomocą Olka (Maurycy Popiel) napisał długi list do świętego Mikołaja. - Żeby wiedział, co mi kupić - stwierdzi i pokaże Marcinowi listę prezentów, które chciałby dostać. Chodakowski postawi sobie za punkt honoru, żeby spełnić jak najwięcej życzeń...

 • Małgorzata Zajączkowska w filmie "Noc Walpurgii"

  Zakończyły się zdjęcia do filmu "Noc Walpurgi" w reżyserii Marcina Bortkiewicza. W główne role wcielili się Małgorzata Zajączkowska i PhilippeTłokiński. Obraz będzie pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera. Premierę zaplanowano na 2015.

 • Marcin Dubieniecki znów został ojcem?

  Jak czytamy w jednym z tabloidów, Marcin Dubieniecki (37 l.) znów został ojcem! Mamą dziecka jest oczywiście jego ukochana, Katarzyna. Poznali się, gdy rozwodziła się ze swoim mężem, byłym bramkarzem polskiej reprezentacji. To Marcin reprezentował ją w sądzie i wywalczył dla niej wysokie alimenty.

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

Zdjęcia na temat: marcinowi drogę
Wideo na temat: marcinowi drogę
 • „Druga szansa”: Komplikacje w życiu Marcina

  Rozmawiamy z Bartkiem Świderskim o losach jego bohatera w drugim sezonie serialu „Druga szansa”. Czy drogi Moniki i Marcina się rozejdą?

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski o wątku Marcina

  Mikołaj Roznerski opowiada nam o przyszłych losach swojego serialowego bohatera. Czy Marcin na zawsze pozostanie sam, czy jednak spotka na swojej drodze kogoś, kogo będzie mógł obdarzyć prawdziwym uczuciem? Czy zmieni swoje postępowanie? - Marcin zmienia to swoje postępowanie, bo jest teraz nie tylko za siebie odpowiedzialny, ale również odpowiada za swojego syna. To bardzo motywuje go do tego, żeby się troszeczkę zmienić. Marcin na pewno będzie uważał na siebie i na pewno będzie chciał...

 • "O mnie się nie martw": A zegar tyka...

  Zbliża się ślub Igi i Marcina. Ale, jak zwykle, na drodze do szczęścia, pojawiają się przeszkody. Tym razem są to... warszawskie korki. Czy para zdąży na własny ślub? Finałowy odcinek "O mnie się nie martw" zadebiutuje na antenie TVP2 już 2 grudnia o 20:40.