• Informacje na temat:

  marco bocchino

Artykuły na temat: marco bocchino
 • "rodzinka.pl": Aleksandra Szwed u Boskich!

  Aleksandra Szwed śpiewa od dziecka. Miała zaledwie sześć lat, kiedy dostała się do grupy dzieciaków towarzyszących podczas koncertów Majce Jeżowskiej. W 2009 roku - tuż przed maturą - wzięła udział w polskich preselekcjach do 54. Konkursu Piosenki Eurowizji (wystąpiła w duecie z Marco Bocchino) i zajęła w nich 2. miejsce. Rok wcześniej brylowała na scenie 4. edycji "Jak oni śpiewają" plasując się...

 • Marco Bocchino: Balanga Italiana

  - Muzyka czasem energiczna, często romantyczna, czasami wesoła, ale nigdy negatywna - tak o swojej twórczości mówi Marco Bocchino, włoski muzyk mieszkający w Polsce, pamiętany z popularnych programów "Bar Europa" i "Europa da się lubić".

 • Na Eurowizji Ola Szwed lub... Bayer Full

  Wkrótce poznamy kandydatów do konkursu Eurowizja 2009. Nieoficjalnie wiadomo, że o wyjazd na finał będzie walczyć duet Ola Szwed i Marco Bocchiano oraz... zespół Bayer Full.

 • Marco Bocchino: Hymn na cześć kobiet

  Na naszych stronach możecie posłuchać wakacyjnej piosenki "Voglia di te" włoskiego wokalisty Marco Bocchino od lat mieszkającego w Polsce.

 • Kopania na Eurowizję

  ...wokalista Krzysztof "Kasa" Kasowski. "Niektóre piosenki na żywo zabrzmiały fantastycznie" - mówił kompozytor Robert Chojnacki. Widzom podobał się też duet Oli Szwed i Marco Bocchino, którzy wykonali utwór(...) w 1994 roku zdobywając 2. miejsce. Tegoroczny konkurs odbędzie się w maju w Moskwie. Wyniki konkursu "Piosenka dla Europy" (jurorzy, widzowie, suma): Lidia Kopania 9+12 = 21 Ola Szwed & M. Bocchino...

 • Marco Bocchino: Płacz kochanie moje (teledysk "Piangi amore mio")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Piangi amore mio" w wykonaniu włoskiego wokalisty Marka Bocchino, który od ponad 15 lat na stałe mieszka w Polsce.

 • Całe życie Marco i Oli

  "All My Life", wspólny utwór włoskiego wokalisty Marco Bocchino i Oli Szwed, znanej z programu "Jak oni śpiewają", o mały włos nie zostałby polskim reprezentantem na Eurowizję.

 • Eurowizja: Posłuchaj Marco z Olą

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać piosenki "All My Life", eurowizyjnej propozycji egzotycznego duetu włoskiego wokalisty Marco Bocchino i mającej nigeryjskie korzenie Oli Szwed, uczestniczki "Jak Oni Śpiewają".

 • Piosenka o byłych uczuciach

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk włoskiego wokalisty Marco Bocchino, pamiętanego z programu "Bar Europa", nakręcony do piosenki "Su Quel Giornale" .

 • Czy Ola Szwed istnieje?

  Powstaje wideoklip do "All My Life", eurowizyjnej propozycji włoskiego wokalisty Marco Bocchino i Oli Szwed, uczestniczki programu "Jak oni śpiewają".

Zdjęcia na temat: marco bocchino