• Informacje na temat:

  marcysia złotopolscy aktorka

Artykuły na temat: marcysia złotopolscy aktorka
 • "Złotopolscy": Zupełnie nowa Marcysia!

  ...serialu? Po pierwsze, Marcysia nadal będzie blondynką. Aktorka, która dwa lata temu miała jeszcze ciemne włosy, rozjaśniała je do kolejnych ról. W tej chwili jest bardzo jasną blondynką. Kolor włosów(...) osobowość postaci. - Marcysia jest bardzo energiczna, a po nieszczęściu, które ją spotkało, nabiera ogromnej siły i pewności siebie. Niczego się nie boi - mówi aktorka, która wkroczy do akcji w bardzo...

 • "Złotopolscy" bez Marcysi?

  Szerszej publiczności znana jest z roli Marcysi w serial u "Złotopolscy". Ale niebawem to może się zmienić... Magdalena Stużyńska zamierza odejść z serialu.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • Złotopolska w "Kryminalnych"

  Magdalena Stużyńska, aktorka znana z serial u "Złotopolscy", w którym gra rolę Marcysi, wystąpi gościnnie w "Kryminalnych".

 • Odchodzi ze "Złotopolskich"

  Magdalena Stużyńska-Brauer ma już dość Marcysi Złotopolskiej. Czy po 11 latach występów w popularnym serial u aktorka zdecyduje się na odejście?

 • Śmierć u Złotopolskich

  Wszystko wskazuje na to, że Magdalena Stużyńska, czyli serial owa Marcysia zostanie wdową. Andrzej Nejman, grający jej męża Waldka Złotopolskiego, postanowił odejść z serialu.

 • Idzie nowe w "Złotopolskich"

  ...ja zawsze marzyłam, ale niestety jestem jedynaczką. Zobaczymy jak potoczą się jej dalsze losy i jakie cechy charakteru później zostaną ujawnione" - ujawniła aktorka. "Ja i Zosia nie jesteśmy do siebie...

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Machulskiego "Kiler" z 1997 roku. Do 2000 roku aktorka zagrała m.in. w serialach "Złotopolscy", "Na dobre i na złe", "Matki, żony i kochanki", "Lot 001" oraz w filmie "Kiler-ów 2-óch". Następnie otrzymała(...)Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl! Anna Dereszowska - aktorka wyjątkowo wszechstronna. Oglądamy ją w serialach, filmach i na deskach teatralnych. Serca widzów podbiła talentem i pięknym...

 • Szkoła dla młodych mam

  Magdalena Stużyńska (33 l.), czyli popularna Marcysia ze Złotopolskich, przygotowuje dla telewizji Polsat magazyn "Mama, tata, plus". Powstały już odcinki pilotażowe.

 • Grzeszna Magdalena Stużyńska

  Aktorka przyznaje, że nigdy nie żałowała tego, że zrezygnowała z udziału w serialu, w którym grała przez 12 lat. "Bilans wypada dodatnio. Może ten plus nie jest tak okazały, jakbym chciała, ale ja(...), jak zostanie przyjęty, bo takiego gatunku nie było w naszej telewizji. To jest rodzaj dowcipu Monty Pythona. To parodia oper mydlanych i zabawa konwencją - opowiada aktorka. Stużyńska gra w nim siostry...