• Informacje na temat:

  marcysia złotopolska

Artykuły na temat: marcysia złotopolska
 • ​"rodzinka.pl": Niezapomniana Marcysia zaprzyjaźni się z... Boskimi

  W dwóch czekających na premierę odcinkach 5. serii "rodzinki.pl" pojawi się w gościnnym epizodzie niezapomniana Marcysia ze "Złotopolskich" - Magdalena Stużyńska. Będziemy mieli tym razem okazję zobaczyć ją w roli Violi - matki przyjaciela Kacperka (Mateusz Pawłowski), Antka (Witek Sosulski).

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • "Złotopolscy": Mija 19 lat od dnia emisji 1. odcinka niezapomnianego serialu

  Tomek (Piotr Szwedes) i Mierek (Radosław Elis). Marylka, Marcysia i inni niezapomniani Jedną z najbardziej charakterystycznych i lubianych przez widzów postaci, które pojawiły się w "Złotopolskich", była bez wątpienia Marcysia brawurowo zagrana przez Magdalenę Stużyńską-Brauer. - Do roli Marcysi zostałam protegowana. Na zdjęciach próbnych do zupełnie innego serialu zauważyła mnie...

 • "Złotopolscy" bez Marcysi?

  Szerszej publiczności znana jest z roli Marcysi w serial u "Złotopolscy". Ale niebawem to może się zmienić... Magdalena Stużyńska zamierza odejść z serialu.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Stużyńska, jak i Andrzej Nejman nie wytrzymali w "Złotopolskich" do zakończenia emisji serialu. Najpierw, po 11 latach, z ekranu zniknął Waldek, a rok po nim Marcysia. Scenarzyści wprawdzie po pewnym...

 • "Złotopolscy": Zupełnie nowa Marcysia!

  Właśnie skończyła 29 lat. Z tej okazji na planie "Złotopolskich" wręczono jej piękny bukiet róż. Katarzyna Pierścionek, która od niedawna zastępuje w roli Marcysi Złotopolskiej Magdalenę Stużyńską, urodziła się w Sosnowcu, a wychowywała w Dąbrowie Górniczej i Szczyrku.

 • Marcysia znów została mamą

  ...37-letnia aktorka Magdalena Stużyńska-Bauer, znana jako Marcysia z serialu "Złotopolscy", i jej mąż, scenograf Łukasz Bauer, zostali po raz drugi rodzicami.

 • Czy zostanie wdową?

  Dramatyczne wydarzenia w "Złotopolskich". Marcysia (Magdalena Stużyńska) nie traci wiary, że zaginiony w Kazachstanie mąż Waldek, (Andrzej Nejdman) nadal żyje.

 • Oto nowa Marcysia!

  Najpierw była dziewczyną Kuby Wesołowskiego w "Na Wspólnej", potem została żoną Kuby Strzeleckiego w "Samym Życiu". A po wakacjach zobaczymy Katarzynę Pierścionek, bo to o niej mowa, jako nową Marcysię w "Złotopolskich".

 • Marcysia urodziła synka!

  Magda Stużyńska (31 l.), popularna Marcysia z serial u "Złotopolscy", została po raz pierwszy mamą. We wtorek, 17 maja, w jednym z warszawskich szpitali aktorka urodziła synka. Młoda mama jeszcze nie wybrała imienia dla swej pociechy.

Zdjęcia na temat: marcysia złotopolska