• Informacje na temat:

  marek brzozowski

Artykuły na temat: marek brzozowski
 • Rafał Brzozowski szykuje debiut

  Singel "Tak blisko" to zapowiedź debiutanckiego albumu Rafała Brzozowskiego, podopiecznego Andrzeja Piasecznego z programu "The Voice Of Poland".

 • Rafał Brzozowski jest tak blisko

  Coraz większą popularność zdobywa singel "Tak blisko", który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu Rafała Brzozowskiego. Płyta o tym samym tytule ukaże się 7 sierpnia.

 • Marek Kościkiewicz z gośćmi

  ..."Nic się nie zmieniło od chwili, kiedy po raz pierwszy usłyszałem swoją piosenkę w jednej ze stacji radiowych i z wrażenia zatrzymałem samochód na środku skrzyżowania" - tak Marek Kościkiewicz podsumowuje 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji wychodzi płyta "25" z największymi przebojami.

 • Rafał Brzozowski nie zwraca uwagi na hejterów

  ..."Jak ktoś mnie wyzywa i hejtuje, to on ma problem, a nie ja" - mówi Rafał Brzozowski.

 • Eurowizja 2017: Wiemy, kto wystąpi w preselekcjach! Wśród kandydatów Rafał Brzozowski i Lanberry

  Telewizja Polska ogłosiła listę 10 wykonawców, którzy wystąpią w krajowych eliminacjach do Eurowizji (18 lutego). O wyjazd do Kijowa powalczą m.in. Rafał Brzozowski, Lanberry oraz Aneta Sablik.

 • Marek Piekarczyk: Nie dać się ogłupiać

  Marek Piekarczyk, wokalista zespołu TSA, w rozmowie z PAP Life przyznaje, że chce jak najdłużej śpiewać i nie wyobraża sobie swojej emerytury. "Bo mężczyzna musi tyrać i chronić swoją rodzinę, żeby miała swój bezpieczny i dobry dom, w dobrym kraju" - podkreśla.

 • Edyta Górniak: Nigdy bym nie sięgnęła po disco

  Sylwester w klimacie disco - to temat przewodni imprezy TVP2 we Wrocławiu. Wśród gwiazd, które pożegnają 2013 roku, są m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Rafał Brzozowski.

 • "Jaka to melodia?": Autor programu pozwał Telewizję Polską!

  TVP ma nie lada kłopoty. Marek Bik, reżyser programu "Jaka to melodia?", pozwał Telewizję Polską o naruszenie praw autorskich. O co dokładnie chodzi i co na to prezes Jacek Kurski?

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Powtórka z rozrywki

  Kinga Preis i Mikołaj Roznerski to laureaci aktorskich Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Aż w pięciu kategoriach uhonorowano... ubiegłorocznych zwycięzców. Specjalne Telekamery otrzymali Robert Lewandowski (Człowiek Roku) oraz twórcy dokumentalnego filmu "Tylko nie mów nikomu" - Tomasz i Marek Sekielscy (Produkcja Roku).

 • Andrzej Krzywy nie będzie już śpiewał dla Marka Kościkiewicza. Nowym głosem zespołu jest Rafał Brzozowski. Nowa jest też nazwa grupy: Mono.

Zdjęcia na temat: marek brzozowski
Wideo na temat: marek brzozowski
 • "Na Wspólnej": Zwiastun najnowszych odcinków

  Marek wpada do Romana - prosi przyjaciela o alibi na wczorajsze popołudnie. Hoffer od razu domyśla się, że Marek ma kochankę. Jest oburzony! Czy Roman - który wie, jak boli zdrada małżeńska - będzie pomagał okłamywać Dankę? Ilona wysyła Michała na rozmowę z jedną z najbogatszych biznesmenek w Polsce. Małecka robi na Brzozowskim niebywałe wrażenie. Jakiś czas później Michał opija z Marcinem jego

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2768.

  jest zaskoczona i dziękuje córce, że odwiodła ojca od tego pomysłu. Jednak Marek przychodzi do byłej żony z prezentem. Wydaje się nie rozumieć, że są rozwiedzeni. Danka jest z nim szczera - oznajmia, że