• Informacje na temat:

  marek dziennie

Artykuły na temat: marek dziennie
 • Depardieu: Piję do 14 butelek alkoholu dziennie

  ..."Mogę wypić 14 butelek alkoholu dziennie - ale nigdy nie jestem pijany". To zaskakujące zapewnienia sławnego aktora Gerarda Depardieu, który udzielił wywiadu znanemu francuskiemu pismu filmowemu "Sofilm" na temat swego uzależnienia od alkoholu.

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  ...chciał w tę historię uwierzyć. Aha - Ewa wymyśliła, że będzie szyć firanki. Oczywiście nic nie uszyła. ----- Jak wyglądały trasy koncertowe? - Ktoś nam wcisnął do głowy, że trzeba grać dwa razy dziennie(...), tak się struł. Zresztą wszyscy mieli jakieś zatrucia. Dwa koncerty dziennie, wiesz, jaka to jest tyra? Jaką ogromną ilość energii musieliśmy zużywać? Obejrzyj stare filmy i zdjęcia. Jaki chudy byłem...

 • Więcej Marka Wahlberga

  Wahlberg jest zaskoczony gwałtownym wzrostem zainteresowania jego osobą, jaki nastąpił po udanym występie w filmie. 35-letni aktor mówi: "Mam teraz jakieś 10 telefonów dziennie od czołowych reżyserów, którzy zapewniają, iż chcieliby mnie widzieć w swoim następnym filmie. Myślę, że to całkiem fajne" - mówi aktor. "To niesamowite, jak wszystko potrafiło się zmienić" - dodaje.

 • Trwa burza wokół Trójki. Sprawa trafi do sądu?

  Przypomnijmy, że  Marek Niedźwiecki  zdecydował się odejść z radiowej Trójki po tym, jak po zwycięstwie piosenki Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój" ( sprawdź! ) w 1998. notowaniu Listy Przebojów Trojki, dyrektor Programu Trzeciego Polskiego Radia oskarżył go o oszustwo i manipulację wynikami.  Zawieszony po audycji został natomiast Bartosz Gil . W związku z aferą ze...

 • Powstanie dokument o zbrodni, która zainspirowała twórców „Miasteczka Twin Peaks”

  Śledztwo w sprawie zabójstwa Laury Palmer, które jest osią serialu „Miasteczko Twin Peaks”, nie było wyłącznie fantazją scenarzystów. Nawiązuje do historii Hazel Irene Drew, która zginęła w zagadkowych okolicznościach w 1908 r. W przyszłym roku światło dzienne ujrzy nie tylko książka na temat tej sprawy, ale również film dokumentalny.

 • Premiera filmu Koterskiego

  Najnowszy film Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ujrzał światło dzienne. W warszawskim kinie Cinema City odbyła się uroczysta premiera tego obrazu. Obecni na niej byli, oprócz wielu zaproszonych gości, również główni twórcy filmu - Marek Koterski, Marek Kondrat, Andrzej Chyra i Michał Koterski.

 • ​Piotr Kraśko: 30 zdjęć na Instagramie

  ...​Piotr Kraśko docenia zalety Instagrama i chętnie ogląda zdjęcia publikowane przez takie media jak "New York Times" czy "National Geographic". Obserwuje też profile ulubionych marek samochodowych. Swoje zdjęcia publikuje jednak sporadycznie - w ciągu kilku miesięcy zamieścił niewiele ponad 30 fotografii.

 • Morgoth przed premierą (nowa płyta "Ungod")

  Pierwsza od 19 lat płyta niemieckiego Morgoth ujrzy światło dzienne 30 marca.

 • Bohaterowie po latach

  Zagrali w kultowych produkcjach, poznali smak sławy, ale nie związali się z aktorstwem. Co dziś robią Anna i Wojciech Sieniawscy ("Dziewczyna i chłopak"), Grzegorz Roman (Marek Piegus) i Piotr Kąkolewski (Mareczek z "Czterdziestolatka")?

 • Zdzisław Maklakiewicz: Mistrz drugiego planu

  Feridun Erol cytuje zaś słowa aktora: "Jak mam zagrać inteligenta, to muszę założyć okulary". Litr wódki dziennie "Miał bardzo zdrowy osąd świata i kolegów, ale z Himilsbachem wypijali dziennie(...) kłopoty z powtórzeniem go. Był jednak profesjonalistą i improwizował na planie" - wspomina operator "Rejsu" Marek Nowicki. Zobacz fragment filmu "Rejs": "Sława nieśmiertelnych alkoholowych...

Wideo na temat: marek dziennie
Dyskusje na temat: marek dziennie