• Informacje na temat:

  marek jackowska

Artykuły na temat: marek jackowska
 • Marek Jackowski: Muzyka zostaje (piąta rocznica śmierci)

  Pięć lat temu, 18 maja 2013 r. we Włoszech na zawał serca zmarł Marek Jackowski, gitarzysta i współtwórca grupy Maanam. - Maanam nigdy się nie kończy. Jest po prostu muzyka. Muzyka zostaje i tej muzyki się słucha - mówił w rozmowie z Interią.

 • Przyjaciele ku pamięci Marka Jackowskiego

  Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Janusz "Yanina" Iwański, Marek Raduli, Muniek Staszczyk - to artyści, którzy wystąpią podczas specjalnych koncertów poświęconych pamięci Marka Jackowskiego.

 • Jakim ojcem był Marek Jackowski?

  ...- "Gdyby można było". Bianka Jackowska o ojcu: Dzień Dobry TVN/x-news Przypomnijmy, że właśnie ukazała się płyta "Marek Jackowski", którą gitarzysta grupy Maanam ukończył trzy dni przed swoją(...) "DDTVN" towarzyszyła mu przyrodnia siostra - Bianka Jackowska, jedna z trzech córek Marka z małżeństwa z Ewą. "Był bardzo ciepłym ojcem. Być może tego, czego nie potrafił dać Mateuszowi, starał się...

 • Pogrzeb Marka Jackowskiego: Powrót do domu

  Jackowska , która jako jedyna z rodziny zajęła się muzyką. Marek Jackowski był jednym z najwybitniejszych kompozytorów rockowych w historii polskiej muzyki. Był m.in. założycielem i liderem legendarnego(...)Marek Jackowski zmarł w San Marco di Castellabate pod Neapolem, gdzie mieszkał z żoną i trzema córkami. 66-letni muzyk niespodziewanie doznał śmiertelnego zawału serca. Jackowski został pochowany...

 • Złoty Maanam z córką Marka Jackowskiego!

  ..." - mówi o Biance Jackowskiej Karolina Leszko w rozmowie z serwisem Art Imperium. Bianka Jackowska o ojcu: Dzień Dobry TVN/x-news Czytaj także: Marek Jackowski nie żyje Komentarze do powrotu(...) z zespołu w 1992 roku po ciężkim wypadku samochodowym). Nową wokalistką została pochodząca z Wałcza 32-letnia Karolina Leszko, którą Marek Jackowski wybrał podczas telewizyjnej "Szansy na sukces...

 • Eurowizja 2017: Bianka Jackowska będzie nas reprezentować?

  Bianka Jackowska & Three times four zgłosiła piosenkę "Callin' home" do krajowych eliminacji kwalifikujących do tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji.

 • Bianka Jackowska & Three Times Four: W hołdzie Markowi Jackowskiemu

  W połowie października darmowy minialbum w sieci opublikowała grupa Bianka Jackowska & Three Times Four. Twarzą zespołu jest 19-letnia córka zmarłego w 2013 roku Marka Jackowskiego, głównego kompozytora i gitarzysty grupy Maanam.

 • Bianka Jackowska idzie w ślady taty: Czuję presję

  Na początku października ma się pojawić utwór "W biegu" nagrany pod szyldem Bianka Jackowska & Three Times Four. Twarzą zespołu jest 19-letnia córka zmarłego w 2013 roku Marka Jackowskiego, głównego kompozytora i gitarzysty grupy Maanam.

 • Marek Jackowski: Pogrzeb w Zakopanem

  ...trzydziestoletniej działalności artystycznej. Koncert odbędzie się w namiocie festiwalowym na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem o godz. 19.00. Marek Jackowski był jednym z najwybitniejszych kompozytorów rockowych(...) do dziś powszechnie znana. Trzy dni przed śmiercią Marek Jackowski ukończył nagrania swojej ostatniej solowej płyty, na której zaśpiewał w duetach m.in. z Anną Marią Jopek, Anną Wyszkoni, Piotrem...

 • Marek Jackowski nie żyje

  We Włoszech w wieku 66 lat zmarł Marek Jackowski, współzałożyciel grupy Maanam. Przyczyną śmierci muzyka był zawał serca.

Zdjęcia na temat: marek jackowska
Wideo na temat: marek jackowska
 • Wyszkoni popłakała się na wizji

  Ania Wyszkoni, wspominając zmarłego Marka Jackowskiego w programie "Studio TTV", nie kryła emocji. "Był magiczny. Był wielkim artystą, ale pokornym i z dużą klasą" - mówiła. Zdradziła, że wspólnie z innymi artystami planuje wydać jego płytę, nad którą pracował przed śmiercią. "Ta płyta powstanie. Zrobimy wszystko, żeby się ukazała" - zaznaczyła. (Źródło: TTV/x-news)