• Informacje na temat:

  marek kawa

Artykuły na temat: marek kawa
 • "Barwy szczęścia": Aneta i Marek wrócą do siebie?

  ...już dawno chciała się z nim skontaktować, ale po tym, co między nimi zaszło, nie miała odwagi. - Jeśli ci chodzi o sytuację związaną z tym felernym wieczorem kawalerskim, to nie chciałem cię urazić. Byłem zły, że mi nie ufasz, ale mogę o wszystkim zapomnieć - zapewni ją Marek. - Najpierw ja chcę ci coś powiedzieć - westchnie Aneta, po czym przyzna, że była wściekła, że wszystkie ich plany...

 • Recenzja Cannibal Corpse "A Skeletal Domain": Wciąż najGOR(E)si

  Poranna kawa, wieszanie na haku; drugie śniadanie, betonowanie żywcem; obiad, defloracja nożem; kolacja, jeszcze tylko szybka lobotomia czekanem i można iść spać - dzień jak co dzień. Witamy w królestwie Cannibal Corpse.

 • "Na Wspólnej": Danka odprawi Marka z kwitkiem!

  Ale numer! Ledwo Danuta (Lucyna Malec) wręczy Januszowi (Janusz Zadura) klucze do swojego mieszkania, Marek (Grzegorz Gzyl) odwiedzi ją z prezentem na rocznicę ślubu.

 • Queen: Czterej muszkieterowie (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" autorstwa Marka Blake'a.

 • "M jak miłość": Marek zostanie dziadkiem!

  Marek wpada do domu na kawę... A rodzina wita go z minami jak na pogrzebie...

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • Marek Kondrat: Wielka radość w domu aktora. Zbiera gratulacje!

  Marek Kondrat (66 l.) i Antonina Turnau-Kondrat (28 l.) świętowali niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Powodów do radości jest jednak więcej!

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Marek Bukowski w "Komisarzu Aleksie" jako nowa miłość Niny!

  W 10. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa", na emisję którego TVP1 zaprasza w sobotę 6 maja o godzinie 20.25, pracujący na budowie domu opieki dla chorych dzieci robotnicy odkryją zakopane w ziemi ludzkie szczątki. Nina nakaże budowlańcom wstrzymanie prac, czemu kategorycznie sprzeciwi się architekt Adam Lipski (w tej roli Marek Bukowski). Mężczyzna zarzuci policjantce, że jest niekompetentna...

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

Wideo na temat: marek kawa
 • "M jak miłość": Marek poznaje prawdę!

  Marek wpada do domu na kawę… A rodzina wita go z minami jak na pogrzebie. I nagle Lucjan wypala: "Synu, zostaniesz dziadkiem!". Jak Marek zareaguje na tę szokującą wiadomość?

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

Dyskusje na temat: marek kawa