• Informacje na temat:

  marek kościkiewicz

Artykuły na temat: marek kościkiewicz
 • Marek Kościkiewicz (De Mono): Iskry na łączach

  ..."Tylko błękit", "Statki na niebie", "Szczęśliwego Nowego Jorku", "Ona jest ze snu", "Nie daj się" - to tylko niektóre przeboje Marka Kościkiewicza, gitarzysty, lidera De Mono. "Często krajobraz czy pewne skojarzenia malarskie mają wpływ na to, co piszę" - mówi PAP Life absolwent warszawskiej ASP.

 • Marek Kościkiewicz będzie tatą

  Marek Kościkiewicz, były lider grupy De Mono, w lutym 2005 roku zostanie ojcem. Jego żona Agata najprawdopodobniej urodzi syna.

 • Marek Kościkiewicz: Muzyka i rodzina

  ...- Muzyka, to oprócz rodziny, najważniejsza rzecz w moim życiu - deklaruje Marek Kościkiewicz w rozmowie z INTERIA.PL. Były lider grupy De Mono wydał właśnie drugą w karierze solową płytę, zatytułowaną "Moment". Promuje ją utwór "Zielona".

 • Marek Kościkiewicz z gośćmi

  ..."Nic się nie zmieniło od chwili, kiedy po raz pierwszy usłyszałem swoją piosenkę w jednej ze stacji radiowych i z wrażenia zatrzymałem samochód na środku skrzyżowania" - tak Marek Kościkiewicz podsumowuje 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji wychodzi płyta "25" z największymi przebojami.

 • Marek Kościkiewicz: Płyta bez ryzyka

  Aż siedem lat Marek Kościkiewicz kazał czekać swym fanom na drugą, po "Tajemnicach", solową płytę. Album, zatytułowany "Moment" trafił ostatecznie do sklepów 20 października. W rozmowie z INTERIA.PL muzyk wyznał, że świadomie nawiązuje na tym krążku do stylistyki znanej z wcześniejszych dokonań.

 • Marek Kościkiewicz o jubileuszu 30-lecia De Mono: Nie możemy się na to zgodzić

  Marek Kościkiewicz, autor piosenek zespołu De Mono nie wyobraża sobie, żeby jubileusz 30-lecia grupy obchodzony był bez muzyków z podstawowego składu. W tej chwili pod nazwą De Mono występują dwa zespoły, jeden pod wodzą Andrzeja Krzywego. Muzycy wciąż toczą bój o nazwę w sądzie.

 • Marek Kościkiewicz: Koniec z De Mono?

  Grupa De Mono będzie musiała radzić sobie bez Marka Kościkiewicza. Twórca większości przebojów tej formacji wyznał w rozmowie z INTERIA.PL, że nie będzie w tak dużym stopniu, jak dotychczas, angażował się w jej działalność. Tymczasem do sklepów trafiła niedawno druga solowa płyta Kościkiewicza, zatytułowana "Moment".

 • Kościkiewicz: Syn na Dzień Kobiet

  We wtorek, 8 marca, przyszedł na świat syn Marka Kościkiewicza, byłego lidera grupy De Mono. Żona muzyka Agata urodziła ważącego blisko 3 kg Mikołaja. To pierwsze wspólne i własne dziecko państwa Kościkiewiczów.

 • Walka o nazwę De Mono: Marek Kościkiewicz zakazał Andrzejowi Krzywemu śpiewania jego piosenek

  Marek Kościkiewicz, kompozytor i autor wielu przebojów grupy De Mono, uważa, że każdy z członków pierwotnego składu zespołu ma prawo do marki. Od czterech lat w sądzie trwa proces wytoczony przez Andrzeja Krzywego, który żąda zakazu używania nazwy zespołu przez Marka Kościkiewicza. Kompozytor z kolei kilka tygodni temu wysłał wokaliście pismo, w którym zakazuje mu śpiewania swoich piosenek.

 • De Mono Marka Kościkiewicza: Zobacz teledysk "Jeśli ją kochasz"

  Dowodzona przez Marka Kościkiewicza grupa De Mono opublikowała teledysk do piosenki "Jeśli ją kochasz".

Zdjęcia na temat: marek kościkiewicz
Wideo na temat: marek kościkiewicz
 • Marek Kościkiewicz walczy o prawo do używania nazwy De Mono

  Marek Kościkiewicz, kompozytor i autor wielu przebojów grupy De Mono, uważa, że każdy z członków pierwotnego składu zespołu ma prawo do marki. Od czterech lat w sądzie trwa proces wytoczony przez Andrzeja Krzywego, który żąda zakazu używania nazwy zespołu przez Marka Kościkiewicza. Kompozytor z kolei kilka tygodni temu wysłał wokaliście pismo, w którym zakazuje mu śpiewania swoich piosenek.

 • "Pierwsza dama" Steczkowska nagrała piosenkę o zamachach w Paryżu?

  Magda Steczkowska zaprezentowała nową piosenkę "Gdzieś bez nas", która - jak mówi - po zamachach w Paryżu nabrała nowego znaczenia. "'Gdzieś jest być może lepszy świat, bez problemów i bez wad. Nigdy go nie znajdziesz sam' - śpiewam w refrenie. I po ostatnich wydarzeniach strasznie mnie to uderzyło. Utwór, który był tylko o miłości, bardzo piękny, nagle stał się czymś więcej. Marek Kościkiewicz