• Informacje na temat:

  marek kościkiewicz andrzej krzywy

Artykuły na temat: marek kościkiewicz andrzej krzywy
 • Kościkiewicz naśle policję na Krzywego? Konflikt nie cichnie!

  Spór pomiędzy Markiem Kościkiewiczem (57 l.) a Andrzejem Krzywym (53 l.) trwa niezmienne od lat. Autor tekstów nie odpuszcza i domaga się swoich praw!

 • Walka o nazwę De Mono: Marek Kościkiewicz zakazał Andrzejowi Krzywemu śpiewania jego piosenek

  Marek Kościkiewicz, kompozytor i autor wielu przebojów grupy De Mono, uważa, że każdy z członków pierwotnego składu zespołu ma prawo do marki. Od czterech lat w sądzie trwa proces wytoczony przez Andrzeja Krzywego, który żąda zakazu używania nazwy zespołu przez Marka Kościkiewicza. Kompozytor z kolei kilka tygodni temu wysłał wokaliście pismo, w którym zakazuje mu śpiewania swoich piosenek.

 • Muzycy De Mono nadal skłóceni! Kościkiewicz atakuje Krzywego!

  ..."Statki na niebie", "Kochać inaczej", "Moje miasto nocą": te hity De Mono zna każdy. Przecież zespołowi w czerwcu tego roku stuknie 30 lat! Jeszcze kilka miesięcy temu jego wokalista Andrzej Krzywy(...) Kościkiewicz (56 l.), współzałożyciel zespołu. Drogi obu panów się rozeszły - od ośmiu lat krzyżują się tylko w sądach. Artyści spierają się o to, kto ma prawo do nazwy zespołu i piosenek. - Andrzej wykopał...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Andrzej Krzywy ma żal do Marka Kościkiewicza: Pilnowałem mu dzieci, a on się ode mnie odwrócił

  Andrzej Krzywy (53 l.) ma za sobą ciężkie chwile związane z rozwodem. Przed nim kolejna batalia - tym razem z kolegą z zespołu.

 • De Mono: Andrzej Krzywy odpowiada

  Wokalista De Mono Andrzej Krzywy zdecydował się po raz pierwszy zabrać głos na temat sądowego sporu z byłymi muzykami tej grupy. "Boję się, że już może być za późno, aby nasze relacje wróciły do tego, co było kiedyś" - komentuje.

 • Wojna o De Mono trwa. Andrzej Krzywy oskarża!

  .... Andrzej zarzuca mu też, że w ramach ugody Marek zażądał od niego 15 tys. zł co miesiąc. W zamian za co Krzywy mógłby grać, co chce, pod nazwą De Mono, do której Kościkiewicz nie rościłby już(...)Andrzej Krzywy (52 l.) w wydanej właśnie książce "Na Krzywy ryj" oskarża kolegów z zespołu o oszustwo: - Sprzedawali koncerty De Mono ze mną, a następnie dzwonili tydzień przed terminem, że...

 • Wojna o De Mono

  Ciągle nie widać finału sporu o zespół De Mono. O prawa do używania jego nazwy walczą przed sądem założyciel zespołu Marek Kościkiewicz oraz wokalista Andrzej Krzywy.

 • Krzywy i Kościkiewicz: Wojna trwa

  Marek Kościkiewicz i Andrzej Krzywy , byli koledzy z zespołu De Mono , walczą ze sobą o prawa do używania nazwy grupy. "Andrzej (...) doprowadził do rozpadu zespołu" - mówi Kościkiewicz .

 • De Mono: Koniec kłótni?

  Czy Andrzej Krzywy i Marek Kościkiewicz dojdą do porozumienia w sprawie nazwy zespołu?

Wideo na temat: marek kościkiewicz andrzej krzywy
 • Marek Kościkiewicz walczy o prawo do używania nazwy De Mono

  Marek Kościkiewicz, kompozytor i autor wielu przebojów grupy De Mono, uważa, że każdy z członków pierwotnego składu zespołu ma prawo do marki. Od czterech lat w sądzie trwa proces wytoczony przez Andrzeja Krzywego, który żąda zakazu używania nazwy zespołu przez Marka Kościkiewicza. Kompozytor z kolei kilka tygodni temu wysłał wokaliście pismo, w którym zakazuje mu śpiewania swoich piosenek.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...