• Informacje na temat:

  marek kwiatkowski

Artykuły na temat: marek kwiatkowski
 • Marek Kondrat: Wnuk karczmarza

  To, że Marek Kondrat porzucił przed laty zawód aktora i związał się z branżą winiarską być może jest wpływem genów. Wszak jego dziadek miał karczmę w Przemyślu. Nad tą hipotezą Kondrat może podumać w piątek, w dniu swoich 69. urodzin.

 • "Pułkownik Kwiatkowski": Brawura Kondrata, biust Dancewicz

  We wtorek, 10 maja 2016, mija dokładnie 20 lat od premiery "Pułkownika Kwiatkowskiego" Kazimierza Kutza według scenariusza Jerzego Stefana Stawińskiego. Tytułowa kreacja pozostaje jedną z najlepszych ról w aktorskim dorobku Marka Kondrata, z filmu Kutza pochodzi też jedna z najsłynniejszych erotycznych scen w historii polskiego kina.

 • Budka Suflera, Kwiatkowski i Wojewódzki. Lipko po przeszczepie wątroby, czy Cugowski jeszcze wróci?

  ...utworze gitarzyści Dariusz Bafeltowski i Piotr Bogutyn . Za muzykę do "Gdyby jutra nie było" odpowiada Lipko, za tekst ( sprawdź! ) - Marek Dutkiewicz , odpowiedzialny za słowa wielu(...) składzie". Okazało się, że gościem odcinka był także kabareciarz Igor Kwiatkowski . Były członek kabaretu Paranienormalni zdradził, że zawsze marzył o karierze muzycznej. To on właśnie wcielił się...

 • Urodziny Marka Kondrata

  Marek Kondrat obchodzi w czwartek, 18 października, 62. urodziny. Mimo tego, że kilka lat temu zrezygnował z aktorstwa, jego fani cały czas mają nadzieję na powrót artysty.

 • Budka Suflera, Igor Kwiatkowski i Kuba Wojewódzki: "U mnie Budka Suflera w oryginalnym składzie"

  Gośćmi wtorkowego (17 września, godz. 22:30) odcinka programu Kuby Wojewódzkiego będą muzycy reaktywowanej Budki Suflera oraz kabareciarz Igor Kwiatkowski.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Sukces Kwiatkowskiego

  Już tylko jedna gwiazda nie wygrała żadnej z odsłon czwartego sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Do grona zwycięzców dołączył po ósmym odcinku Michał Kwiatkowski.

 • 60. urodziny Marka Kondrata

  Marek Kondrat, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, znany z ról w filmach takich, jak "Zaklęte rewiry", "C.K. Dezerterzy", "Pułkownik Kwiatkowski" i "Dzień świra" kończy w poniedziałek, 18 października, 60 lat.

 • Krzysztof Kwiatkowski: Wchodzę w to

  W "Na dobre i na złe" Krzysztof Kwiatkowski gra chirurga - Jana, który zmienia się na oczach widzów z hulaki zainteresowanego tylko imprezami w odpowiedzialnego mężczyznę. Pierwszym krokiem ku emocjonalnej stabilizacji ma być związek z Olą.

 • Dawid Kwiatkowski: Kochaj mnie!

  Ponad 425 tys. wyświetleń ma już nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego. Juror "The Voice Kids" utworem "Kochaj mnie" zapowiada nową płytę, która ma się pojawić jeszcze w 2019 r.

 • "The Voice Kids": Wnuczka twórcy Fasolek podbiła serce Dawida Kwiatkowskiego

  Dawid Kwiatkowski i Cleo stoczyli zacięty bój o 14-letnią uczestniczkę "The Voice Kids" – Emilię Sentkowską. Jak się okazało, nastolatka ma na swoim koncie występy w grupie Fasolki, a jej dziadkiem jest nie kto inny a twórca kultowego Kulfona.

Zdjęcia na temat: marek kwiatkowski
Wideo na temat: marek kwiatkowski
 • "Zoom na miasto": Odcinek 263.

  , Katarzyna Glinka, Anna Karczmarczyk, Krzysztof Kwiatkowski, Marek Siudym, Andrzej Nejman, Magda Steczkowska, Marek Kaliszuk

Dyskusje na temat: marek kwiatkowski