• Informacje na temat:

  marek majewski

Artykuły na temat: marek majewski
 • Rafał Majewski z "X Factor" wraca z singlem. Posłuchaj "Nie dla mnie"

  Rafał Majewski był jednym z objawień programu "X Factor". Ujmująco skromny chłopak z Płocka urzekł miliony widzów, a oceniający jego występy Kuba Wojewódzki powiedział o nim "jesteś sensem tego programu". Po latach Majewski wraca na scenę z materiałem na debiutancki album i pierwszym singlem.

 • Majewski i Wojewódzki najdrożsi!

  Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki oraz Jurek Owsiak to pierwsza trójka rankingu 100. najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszyscy awansowali na listę spoza pierwszej dziesiątki. Rok temu na szczycie notowania był Marek Kondrat.

 • Gdynia: Majewski na otwarcie

  Seans najnowszego filmu Janusza Majewskiego "Mała matura 1947" zainauguruje w poniedziałek 35. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • 80. urodziny Janusza Majewskiego

  Janusz Majewski, twórca serialu "Królowa Bona" oraz filmów "Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny", "C.K. Dezerterzy" czy "Zaklęte rewiry", autor znakomitych adaptacji literatury, skończy w piątek, 5 sierpnia, 80 lat.

 • Majewski kręci film w Krakowie

  Janusz Majewski realizuje w Krakowie swój nowy film "Mała Matura 1947". W czwartek realizowano zdjęcia na Rynku Głównym...

 • Szymon Majewski z Orderem Uśmiechu

  Dziennikarz i satyryk Szymon Majewski znalazł się wśród nowych kawalerów Orderu Uśmiechu - odznaczenia przyznawanego na wniosek dzieci.

 • Janusz Majewski: To moje własne życie

  Najnowszy film Janusza Majewskiego "Mała Matura 1947" zaprezentowano w poniedziałek w Krakowie. Premiera filmu odbędzie się w piątek na festiwalu Off Plus Camera. W tym samym dniu film trafi do kin.

 • "Gramy dla Marka": Ponad 60 artystów dla chorego Marka Karewicza

  ..., Andrzej Dąbrowski, Tomek Lipiński, Stanisław Soyka, Janusz Szrom, Krzesimir Dębski, Artur Dutkiewicz, Krzysztof Herdzin, Andrzej Jagodziński, Milo Kurtis, Robert Majewski, Marcin Masecki, Mariusz Fazi(...) Baron, Paweł Brodowski, Krzysztof Materna, Piotr Metz, Marek Niedźwiecki, Marek Sierocki, Piotr Stelmach, Tomasz Szachowski, Paweł Sztompke, Agnieszka Szydłowska, Tomasz Tłuczkiewicz i Marek Wiernik...

 • "The Voice Senior": Alicja Majewska pierwszym trenerem?

  ...nie potwierdzono jednak tych doniesień. Wcześniej na giełdzie nazwisk pojawiali się Michał Szpak , Marek Piekarczyk, Andrzej Piaseczny i Maryla Rodowicz.

 • Pierwsza biografia Marka Grechuty

  W księgarniach można już kupić pierwszą biografię zmarłego w październiku piosenkarza Marka Grechuty. Jej autorem jest jazzman Wojciech Majewski, który w 2001 roku nagrał płytę z jazzowymi interpretacjami utworów Grechuty.

Zdjęcia na temat: marek majewski
Wideo na temat: marek majewski
 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Odcinek 375.

  Marek Gawlik przygarnął pod swoje skrzydła starszego brata, Staszka, który wpakował się w nieliche kłopoty w rodzinnych Katowicach. Obaj panowie nocują kątem u Lilki, która niespecjalnie jest zadowolona z tego stanu rzeczy. Na komendzie Marek zostaje poproszony o pomoc przez Janusza Wojtalę. Posterunkowy wpakował się w aferę, jaką rozpętali Luiza i Norbert Majewscy, małżeństwo będące w trakcie

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1512.

  Tomaszowi nie podobają się coraz częstsze spotkania Bożeny z Brunem. Wiśniewski uważa, że biznesmen nie pasuje do jego córki i prędzej czy później złamie jej serce. Po Zacisznej kręci się Majewski. Gwałciciel próbuje zaatakować Kasię, ale płoszy go pojawienie się Łukasza. Angela, zrozpaczona po utracie bliskich, okalecza swoje ciało żyletką. Dziewczyna nadal odrzuca Magdę i Sebastiana

Dyskusje na temat: marek majewski
 • Re: Zbigniew Stryj (Marek Majewski)

  Zdjęcie przedstawia Pana Jerzego Grałka, który zagrał byłego bossa trójmiejskiej mafii i ojca Carmen Roty-Majewskiej.

 • Re: Szok! Majewski ma żonę!

  Fajny film szkoda że tak późno leci a pozatym mam nadzieje że agata bendzie z krzysztofem a justyna z bartkiem a marek mnie dnerwuje a znając polskiw seriale to bendzie z markiem