• Informacje na temat:

  marek marach

Artykuły na temat: marek marach
 • Ida Nowakowska: Jej tata to znany pisarz, Marek Nowakowski!

  Część widzów pamięta jej występy w pierwszej edycji programu "You Can Dance". Zajęła wtedy 9. miejsce, co zmotywowało ją do ciężkiej pracy. Nie każdy jednak wie, że Ida Nowakowska (25 l.) jest córką znanego polskiego pisarza, Marka Nowakowskiego (†79 l.).

 • Thirty Seconds to Mars w Polsce

  Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski. Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • Firma bliźniaczek Olsen wyzyskuje swoich pracowników!?

  Słynne siostry bliźniaczki, które większość osób kojarzy z popularnego w latach 90. serialu "Pełna chata", są właścicielkami firmy skupiającej kilka marek modowych. Okazuje się, że ich przedsiębiorstwo wyzyskuje swoich pracowników! Jak donoszą zagraniczne media, skarżą się oni na niegodne warunki pracy i chcą ponoć dochodzić swoich praw w sądzie pracy! Co zarzucają swoim przełożonym? Była...

 • Mark Ronson "Uptown Funk": Milion kopii!

  Singel "Uptown Funk" Marka Ronsona, z gościnnym udziałem Bruno Marsa, przekroczył próg miliona sprzedanych kopii.

 • Barwy szczęścia

  Maro i Steryd zaczepiają Bartka na osiedlu i zabierają mu pieniądze. Wkrótce po tym incydencie chłopak dociera do klubu fitness, gdzie zastaje Asię w towarzystwie...

 • Największe trasy koncertowe 2014: One Direction i Justin Timberlake zarobili najwięcej

  Ogromne pieniądze w muzyce można zdobywać nie tylko dzięki kontraktom reklamowym i własnym markom. Wielkie gwiazdy w dalszym ciągu zarabiają na koncertach. Rekordzistami w 2014 roku byli Justin Timberlake oraz grupa One Direction. Na wysokim miejscu znalazł się również zespół The Rolling Stones.

 • Barwy szczęścia

  Maria ma żal do Marka, że przedłużył sobie urlop o tydzień i przez ten czas wysłał jej jedynie kilka krótkich SMS-ów. Zwierza się Marcie, że mężczyzna niepoważnie traktuje znajomość z nią. Gdy Marek wraca do pracy, próbuje dać mu do zrozumienia, że się gniewa, jednak on nie domyśla się, o co jej chodzi. Jaworski dowiaduje się, że Waleria nadal szuka mieszkania w okolicy. By się do niej zbliżyć...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Nowożeńcy z sekretem

  Jak dowiedzieliśmy się w finałowym odcinku najnowszego sezonu "Gotowych na wszystko", na Wisteria Lane powrócił Paul Young (grany przez Marka Mosesa), wdowiec po Mary Alice Young, która po popełnieniu samobójstwa w Pilocie stała się narratorką serialu. Paul po tym jak zniknął z obsady 3 lata temu, nie próżnował - wyszedł z więzienia i znalazł sobie żonę.

 • Stewardessa tańczy do "Uptown Funk". Zobacz!

  Wyluzowana stewardessa postanowiła umilić pasażerom oczekiwanie na start samolotu.

Zdjęcia na temat: marek marach