• Informacje na temat:

  marek niedźwiecki wraca

Artykuły na temat: marek niedźwiecki wraca
 • "Na Wspólnej": Co nowego wiosną?

  Los ponownie wystawi na próbę ulubionych bohaterów. Romans Marka okaże się dramatyczny w skutkach, Michał - w trosce o rodzinę - zdecyduje się ją opuścić, zaś Iza w walce o swój klub nie cofnie się przed niczym. Co więcej, do obsady wraca uwielbiany przez widzów Darek Żbik, czyli Michał Mikołajczak!

 • Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  ...członka rodziny postawi na głowie nie tylko życie młodych rodziców, ale również pracowników kancelarii. Co wydarzy się w pierwszym odcinku 12. serii? Marcin wraca do pracy po nocy spędzonej poza(...) przypadkowy kurs taksówką. Marek, wiedząc, że Sylwia lada dzień będzie rodzić, szykuje kancelarię na zmiany, jakie wkrótce nastąpią. Nastąpią zresztą szybciej niż myśli, i to on, razem z Martą musi...

 • Indyjska to melodia

  Michał Rudaś "Shuruvath", MyPlace

 • Opole 2012: Nowy rozdział?

  49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej startuje w piątek (1 czerwca) oczywiście w Opolu. Władzom TVP zależało, by odświeżyć formułę wielokrotnie w ostatnich latach krytykowanej imprezy. Czy to się uda?

 • "Nie jesteśmy plastikowym produktem"

  Szymon Wydra wraz zespołem Carpe Diem po wydaniu dwóch albumów szybko awansował do czołówki polskiej sceny pop-rockowej. Z okazji wydania trzeciej płyty "Remedium" Szymon Wydra i gitarzysta Zbyszek Suski opowiedzieli w rozmowie z Emilią Chmielińską o tworzeniu muzyki bez pomocy banków piosenek, osiągnięciach z czasów, gdy zespół był nieznany, większej nieufności do ludzi oraz zrzucaniu etykietki zespołu balladowego.

 • Cudze śpiewacie, bo swojego nie macie?

  W ostatnim czasie na krajowym rynku muzycznym pojawiło się sporo tzw. tribute albumów, na których współcześni wykonawcy sięgnęli po twórczość innych, głównie zasłużonych dla polskiej kultury artystów. Czy to wyraz kreatywnego hołdu dla ponadczasowej twórczości czy raczej brak pomysłów na własną artystyczną tożsamość?

Wideo na temat: marek niedźwiecki wraca
 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Erratum

  Żona, syn, dobra posada - w życiu Michała wszystko jest poukładane. Pewnego dnia odwiedza swoje rodzinne miasto, żeby załatwić sprawę, o którą prosi go szef. Ma odebrać sprowadzone ze Stanów auto i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót... Michał musi pozostać kilka dni dłużej w miejscu, z którego kiedyś tak bardzo chciał uciec. Powracają wspomnienia, kumple z zespołu, marzenia, o których dawno zapomniał i zdarzenia z przeszłości, które zmieniły jego życie. A może są rzeczy,...