• Informacje na temat:

  marek siudym

Artykuły na temat: marek siudym
 • Marek Siudym: Jest pięknie i dobrze

  Marek Siudym to wielki optymista. Zabawny, uroczy i otwarty. Jego pasją są konie oraz motocykle. Zamiast martwić się o przyszłość, woli myśleć, że czeka go coś niezwykłego.

 • Marek Siudym, współautor "Sondy", napisał list do prezesa Kurskiego

  Marek Siudym uważa, że TVP naruszyła jego prawa autorskie do programu "Sonda". "Jestem pomysłodawcą nazwy 'Sonda' i autorem scenariuszy prawie połowy wyemitowanych programów 'Sondy'" - pisze w liście otwartym do prezesa TVP, Jacka Kurskiego.

 • Wybuchowa gwiazda Złotopolskich

  Marek Siudym jest aktorem już od 30 lat. Ma na koncie role w takich przebojach jak "Miś", "Prawo ojca" czy "Ubu Król". Najwiekszą popularność zyskał jednak dzięki roli w "Złotopolskim".

 • Weronika Rosati "czarną wdową"

  W jednej z rezydencji na warszawskiej Białołęce Marek Siudym zaciska dłonie na szyi Weroniki Rosati. Mrożącą krew w żyłach scenę usiłowania zabójstwa przerywa reżyser Andrzej Kostenko.

 • Powierza najlepsza w cyrku?

  Aktorka Ania Powierza, mistrzyni fitness Kamila Porczyk i aktor Marek Siudym to finaliści pierwszej edycji programu rozrywkowego "Gwiezdny cyrk". Już za tydzień zawalczą o miano najlepszego artysty cyrkowego.

 • "Złotopolscy" kontra "Na wspólnej"

  Decyzją widzów, z programu "Jak oni śpiewają?" odpadł poseł Biernacki ze "Złotopolskich", czyli aktor Marek Siudym. W następnym odcinku może pożegnać się z programem inny aktor z tego serial u, Andrzej Nejman (Waldek Złotopolski) lub Edyta Herbuś (Ula z "Na wspólnej").

 • "Sonda 2": TVP odpowiada na zarzuty Siudyma

  ..."Telewizja Polska posiada wszelkie autorskie prawa majątkowe i prawa pokrewne do odcinków audycji, w tym prawa autorskie do tytułu" - w ten sposób TVP odpowiada na zarzuty Marka Siudyma w związku z programem "Sonda 2".

 • Michał Milowicz reżyserem komedii gangsterskiej

  ..., Marek Siudym, Dorota Chotecka i Krzysztof Kiersznowski. Póki co nie jest znana data premiery filmu.

 • Zostało ich już tylko pięcioro...

  W ostatnim odcinku największą liczbę głosów zdobył Marek Siudym, który wykonał jedną z trudniejszych sztuk cyrkowych - dolny palot. Jury oceniło jego występ bardzo wysoko - aż 9 punktów! Za nim, na(...) zmierzy się już tylko 5 uczestników: Kamila Porczyk, Ania Powierza, Marek Siudym, Szymon Wydra i Piotr Pręgowski - m. in. Marek Siudym zaprezentuje się w numerze - piramidy, Kamila Porczyk zaprezentuje...

 • Wielki finał cyrkowych zmagań

  Powierza i Marek Siudym. Oboje zdobyli po 16 punktów. Najmniej punktów dostał tym razem Piotr Pręgowski - 15,25 , i tym samym pożegnał się z programem. W finałowym odcinku w trudnej cyrkowej sztuce zmierzy się już tylko 3 uczestników: Kamila Porczyk, Ania Powierza i Marek Siudym. Każde z nich wykona po 2 numery - m. in. Marek Siudym zaprezentuje się w numerze - duży lopping, Kamila Porczyk...

Zdjęcia na temat: marek siudym
Wideo na temat: marek siudym
Dyskusje na temat: marek siudym