• Informacje na temat:

  marek wąs

Artykuły na temat: marek wąs
 • "Barwy szczęścia": Krystyna ostro o związku Marka i Iwony!

  Marek (Marcin Perchuć) wreszcie odważy się wyznać matce, że dziewczynka, którą niedawno urodziła Iwona (Izabela Zwierzyńska), to jego córka. Krystyna (Hanna Bieluszko) wpadnie w szał. - To jest patologia! - wykrzyczy synowi prosto w twarz.

 • Wkrótce w Częstochowie ławka Marka Perepeczki

  Mieszkańcy Częstochowy będą mogli pod koniec października przysiąść się na ławce z wizerunkiem Marka Perepeczki, która stanie przy III Alei Najświętszej Maryi Panny. To kolejna inicjatywa upamiętniająca popularnego aktora i dyrektora częstochowskiego teatru.

 • "M jak miłość". Powrót Marka do Grabiny?!

  Czyżby szykował się wielki powrót do "M jak miłość"? Jakiś czas temu wcielający się w postać Marka Mostowiaka Kacper Kuszewski pożegnał się z produkcją, a jego bohater wyjechał do Australii. Teraz jednak sporo mówi się o przyjeździe syna Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) do Grabiny, a wszystko przez ciążę Lilki (Monika Mielnicka)...

 • Marek Bukowski niewinny. Ktoś podrzucił mu narkotyki!

  Marek Bukowski (45 l.) może odetchnąć z ulgą. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie posiadania przez niego 4 gramów marihuany.

 • "Barwy szczęścia": Oszukałem cię...

  Niechciana ciąża mojej siostry to żadne rozwiązanie, chcę urodzić własne dziecko! - oburzy się Magda (Honorata Witańska), gdy Sebastian (Marek Krupski) zaproponuje jej, by adoptowali maleństwo Natalii (Maria Dejmek).

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Marek Citko: Bóg ocalił mego syna

  Będąc młodym chłopakiem, wpadł w poważne tarapaty - uzależnił się od hazardu. Jako junior Marek Citko (45 l.) walczył na boisku o kolejne gole, a przy automatach do gry trwonił pieniądze. W pewnym(...) człowiekiem, o silnie ukształtowanym kręgosłupie moralnym - wspominała. W tym roku świętować będą 20-lecie ślubu. Marek nie żałuje, że nie kontynuował kariery za granicą. - Dzięki temu, że nie...

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • "M jak miłość": Niepokoje Marka

  Mostowiakowa powie mężowi, że ma emocje pod kontrolą, ale Marek nie uwierzy w te zapewnienia.

 • Czesław Mozil nienawidzi Polski? 500 tysięcy zł albo pozew!

  Nie ustają kontrowersje związane z teledyskiem "Nienawidzę cię Polsko" grupy Czesław Śpiewa. "Solidarność" postawiła wokaliście Czesławowi Mozilowi ultimatum!

Zdjęcia na temat: marek wąs
Wideo na temat: marek wąs
 • „Pod wspólnym niebem”: Marek Bukowski i tajemniczy wąs

  Marek Bukowski opowiada nam o szalonej, nowej komedii „Pod wspólnym niebem”. Jest to serial zainspirowany dziełem „Romeo i Julia”. Aktor opowiada nam także o swojej nowej współlokatorce w serialu „Na dobre i na złe” oraz o kolejnym sezonie „Belle Epoque”.

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.

 • Odcinek 1171. "M jak miłość": "Gdzieś czeka na ciebie dziecko..."

  ani Marek, ani Natalka nie rozumieją, dlaczego Barbara okłamała ich i wzięła pieniądze od matki Darka.

 • Stary, kocham Cię

  "Stary, kocham cię" to najnowsza komedia Johna Hamburga, twórcy takich przebojów jak "Nadchodzi Polly" czy "Poznaj mojego tatę", dzięki której poznajemy sedno męskiej przyjaźni. Bohaterem filmu jest Peter Klaven (Paul Rudd), odnoszący sukcesy agent nieruchomości, który zaręczając się z kobietą swoich marzeń, Zooey (Rashida Jones), ku swojemu przerażeniu odkrywa, że nie ma bliskiego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Wkrótce potem rozpoczyna serię dziwacznych i często krępujących...

Dyskusje na temat: marek wąs