• Informacje na temat:

  marek włodarczyk z dziewczyna

Artykuły na temat: marek włodarczyk z dziewczyna
 • Agnieszka Włodarczyk: Wszystko zaczęło się od "Sary"

  Aż trudno uwierzyć, że jej aktorka kariera trwa już 18 lat. Zadebiutowała u boku Bogusława Lindy w filmie "Sara". Był rok 1997 i miała wówczas 17 lat. W sobotę, 13 grudnia, Agnieszka Włodarczyk obchodziła 35. urodziny.

 • "Sara": Bajka dla dorosłych

  ...20 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczki oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • "Kryminalni" - koniec trzeciej serii

  Marek Włodarczyk zostanie czarnym charakterem? Tak, i to w popularnym serial u "Kryminalni"! W najbliższym odcinku, "Dziewczyna z bagażnika", komisarz Zawada nie dość, że będzie mówił po niemiecku, to jeszcze zamieni się w odpychającego pedofila, który szuka w Polsce "rozrywki" z małymi chłopcami! To już ostatnie w tym sezonie spotkanie z "Kryminalnymi".

 • "Sara": "Bodyguard" po polsku

  ...15 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczko oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • Kogo wybierze BrzydUla?

  Wydawało się, że nieatrakcyjna, zwyczajna dziewczyna nie odniesie sukcesu w świecie mody. Dziś Ula Cieplak nim rządzi, krusząc intelektem i urodą męskie serca.

 • Finał Miss Polonia 2007

  Przemysław Saleta; aktorzy: Marek Włodarczyk, Robert Moskwa, Przemysław Cypryański i Przemysław Sadowski oraz prezes Biura Miss Polonia Elżbieta Wierzbicka; Jesus Villar Candel z Biura Miss Polonia; Robert(...) 2 reprezentantki Polonii" - powiedziała podczas czwartkowej konferencji prasowej w stołecznej siedzibie TVP, prezes Biura Miss Polonia Elżbieta Wierzbicka. Wierzbicka dodała, iż ma nadzieję, że dziewczyna...

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  ...niepokoju, jednakże los nie obszedł się z jego karierą łaskawie i teraz, przegrany i zapomniany, musi żebrać o zasiłek. Pewnego dnia w mieszkaniu Sławoja zjawia się Marek Obraniak (Marek Włodarczyk(...) przebojów małego ekranu jak: "Dr House", "Sześć stóp pod ziemią" i "Mad Men". Eks-gwiazdor licealnej drużyny futbolowej, Dwayne McLaren (Liam Hemsworth) i jego piękna dziewczyna, Cassandra (Teresa Palmer...

 • Żurek znów w Londynie

  ...granicą - zarówno osoby, dla których Londyn to tylko miejsce pracy, jak i desperaci walczący tam o przetrwanie. Jak zaznaczają autorzy scenariusza - Ewa Popiołek i Marek Kreutz, serial ma być także(...) (Nina), Maję Bohosiewicz (Kinga), Michała Czerneckiego (Robert) i Michała Włodarczyka (Staś) oraz Dominica Cazenove (Peter) i Ryana Hursta (James).

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  ...-Michno. Jive wybrali Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Agnieszka Pomorska. Tango po raz trzeci - tym razem w wykonaniu Marka Włodarczyka i Kamili Kajak. Wszystkich porwał jive, który zatańczyli Alan...

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  ...-Michno. Jive wybrali Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Agnieszka Pomorska. Tango po raz trzeci - tym razem w wykonaniu Marka Włodarczyka i Kamili Kajak. Wszystkich porwał jive, który zatańczyli Alan...

Zdjęcia na temat: marek włodarczyk z dziewczyna
Dyskusje na temat: marek włodarczyk z dziewczyna