• Informacje na temat:

  maria aktorka

Artykuły na temat: maria aktorka
 • Aktorki, które oszpeciły się dla roli

  Naomi Grossman Naomi Grossman uwielbia metamorfozy. Aktorka, znana z takich produkcji jak "Good Girls" czy "ctrl alt delete", przykuła uwagę widzów i krytyków rolą Pepper w trzech odsłonach serialowej antologii "American Horror Story". Jej bohaterka cierpi na mikrocefalię - wadę rozwojową, która sprawia, że Pepper ma nienaturalnie małą czaszkę. Aktorka dla roli dała się nie tylko...

 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".

 • ​Aktorka rzuciła karierę i zastała... zakonnicą

  .... Widzowie i krytycy wróżyli jej wielką karierę. U szczytu popularności podjęła decyzję, która zaszokowała wszystkich. Od tamtej pory znana jest jako siostra Edyta Maria od Krzyża. Bliscy aktorki nie mogli(...) skromne życie w ciszy. Była aktorka przebywa teraz w hiszpańskim klasztorze, w którym panują rygorystyczne zasady. Zakonnice z Avilii kontaktują się ze światem zewnętrznym poprzez małe okienko, mają...

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • "Pierwsza miłość": Pies zmasakrował twarz aktorki

  Znana m. in. z serialu "Pierwsza miłość" aktorka Aleksandra Prykowska poinformowała niedawno, że została pogryziona przez psa. Niepochlebnie wypowiadała się także na temat pracowników schroniska, z którego przygarnęła zwierzę. Teraz schronisko odpowiada, przedstawiając swoją wersję wydarzeń. Różni się ona znacząco od relacji Prykowskiej.

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

 • "Zawsze warto": Julia Wieniawa nago. Aktorka w odważnych scenach łóżkowych!

  Michalską. Wieniawa gra młodą dziewczynę, która - pomimo swojego wieku - jest już mocno doświadczona przez życie. Aktorka nie ukrywa, że ta rola to dla niej spore wyzwanie. Występuje w znacznie(...) Kuba Wesołowski. Po powrocie z zagranicy będzie próbował ponownie zdobyć zaufanie kobiety i odzyskać jej serce. W serialu nie zabraknie scen łóżkowych. Autor: Maria Staroń...

 • Maria Niklińska córką Złej Królowej

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu "Ever After High", którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

 • Maria Winiarska o związku z Wiktorem Zborowskim. Żyją w trójkącie!

  Dokładnie 50 lat temu narodziła się miłość Marii Winiarskiej (69 l.) i Wiktora Zborowskiego (69 l.). „W tym roku świętujemy 50 lat razem. W grzechu 6 i 44 po ślubie. Mój mąż tak mówi” – zdradziła „Faktowi” aktorka.

 • "M jak miłość": Sekrety Marii Rybarczyk

  Maria Rybarczyk namiętnie czyta książki, uwielbia masaż shiatsu i jest otwarta na to, co przynosi los. Aktorka, która występuje w "M jak miłość", zdradza, że lubi swoją postać i czeka na rozwój jej relacji z serialowym Jerzym.

Zdjęcia na temat: maria aktorka
Wideo na temat: maria aktorka
 • "Demakijaż": Maria i Kinga Dębskie

  Reżyserka filmowa oraz jej córka aktorka gościły u Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż".

 • Maria Czubaszek spoczęła na warszawskich Powązkach!

  i przyjaciele. Maria Czubaszek została pochowana na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Gdyby to od niej zależało, to nie byłoby żadnego pożegnania. Wolałaby, żeby pożegnało ją jakieś szczeknięcie albo merdnięcie(...), Krzysztof Materna, była minister kultury Małgorzata Omilanowska i dziennikarz Jerzy Iwaszkiewicz. "Tylko trzeba koło niej postawić kiosk z papierosami, żeby daleko nie musiała chodzić" - powiedziała aktorka

 • „Na Wspólnej”: Maria Niklińska o wymarzonej przyszłości Nicole

  Maria Niklińska mówi nam o wymarzonych wątkach dla swojej bohaterki, Nicole. Aktorka liczy na emocjonujące przygody.

Dyskusje na temat: maria aktorka