• Informacje na temat:

  maria alice

Artykuły na temat: maria alice
 • Kristen Stewart w filmie z Julianne Moore

  Znana z filmów o wampirach Kristen Stewart zagra w najnowszym obrazie twórców nagradzanej "Piętnastolatki". W filmie "Still Alice" młoda aktorka wystąpi u boku Julianne Moore.

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Big Sean, Molesta Ewenement i inni na Orange Warsaw Festival 2015

  Big Sean, Molesta Ewenement, Maria Peszek oraz Bokka to kolejni artyści, którzy wystąpią na tegorocznym Orange Warsaw Festival.

 • Porozumienie w sprawie spadku

  Druga żona i trzy córki z pierwszego małżeństwa Luciano Pavarottiego porozumiały się w sprawie podziału spadku po słynnym włoskim tenorze - poinformowała w poniedziałek (30 czerwca) prawniczka Anna Maria Bernini w wywiadzie dla dziennika "Il Resto del Carlino".

 • Mia Farrow kończy 60 lat

  Mia Farrow, jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek filmowych, znana między innymi z filmów "Dziecko Rosemary" , "Wielki Gatsby" , "Mężowie i żony" , kończy w środę, 9 lutego, 60 lat. Maria de Lourdes Villiers Farrow urodziła się 9 lutego 1945 roku w Los Angeles w rodzinie aktorskiej.

 • "Szatan chodzi na laski"

  ..."Cantigas de Santa Maria" zawiera uwspółcześnione wersje pieśni średniowiecznego króla Kastylii Alfonsa X Mądrego. Cześć z nich to rzeczy napisane przez lidera Homo Twist (między innymi "Pies", "Teresa", "Adam"), stąd wiele w nich odwołań do czasów współczesnych. "Cantigas de Santa Maria" powstały nie tylko z artystycznej, ale także z duchowej potrzeby. Maleńczuk wciąż docieka istoty świata, a wiara...

 • Nokaut w "The Voice of Poland". Kto trafił do odcinków na żywo? Marianna Linde odpadła

  W "The Voice of Poland" coraz mniej niewiadomych. Trenerzy podczas nokautu wyłonili 16 uczestników, którzy wystąpią podczas odcinków na żywo. Do następnego etapu przeszli m.in. Marcin Sójka, Mario Szaban, Izabela Szafrańska oraz Nicole Kulesza. Największą niespodzianką jest odpadnięcie z programu Marianny Linde, Konrada Słoki oraz Jadzi Kuzaki.

 • Znamy półfinalistów "Must Be The Music"

  ...'Potania' Chylińska, Oho! Koko, Michał Łoniewski, Mateusz Ziółko, Jan Niezbędny Band, Dziubek Band, Alice Tea, Camero Cat, Oberschleisen, Iwona Kmiecik, Przemysław Radziszewski, Maciej Krystkowiak, Jenna...

 • Brendan Fraser: Podróż donikąd

  Mężczyźni postanawiają - każdy na swój sposób - zmienić swoje życie, ale zerwanie z kryminalną przeszłością okaże się trudniejsze niż podejrzewali. Kontrakty na udział w thrillerze podpisali już Mos Def ( "Autostopem przez Galaktykę" ), Catalina Sandino Moreno ( "Maria łaski pełna" ) i Alice Braga ( "Miasto Boga" ). Zdjęcia rozpoczynają się we wrześniu i realizowane będą w Brazylii.

 • Saoirse Ronan: Po prostu wolność

  ...bestsellerowej książkę Alice Sebold - ugruntowała pozycje Ronan jako utalentowanej nastolatki. Aktorka wcieliła się w postać Susie Salmon, która zostaje brutalnie zgwałcona i i zamordowana przez(...) o arystokratycznych aspiracjach, która wychodzi za mąż za "wioskowego głupka". Za tytułową kreację w kostiumowym dramacie historycznym "Maria, królowa Szkotów" w reżyserii Josie Rourke nie otrzymała co...