• Informacje na temat:

  maria ewa kaczynskie

Artykuły na temat: maria ewa kaczynskie
 • Marta Kaczyńska wciąż tęskni za rodzicami. Jej słowa wzruszają do łez

  ...zawsze, siedziały przy herbacie i rozmawiały.  W pewnej chwili, bez konkretnego powodu Maria, podała córce obrączkę.  " 'Przymierz sobie', powiedziała. Nigdy dotąd jej nie zdejmowała. Z trudem ją(...) wokół wraku Tupolewa, dzięki tej pamiątce zidentyfikowała ukochaną mamę.  *** Czytaj więcej na kolejnej stronie:   Zbliża się dzień rocznicy tragedii, wspomnienia wracają ze zdwojoną mocą. Ale...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia ruszą w lutym

  Zdjęcia do "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego zaczną się pod koniec lutego w Warszawie - zapowiada producent Maciej Pawlicki. Pytany o krytyczną opinię ekspertów PISF na temat scenariusza, odpowiada: film ocenią widzowie.

 • Ewa Wanat krytykuje postawę Agaty Dudy!

  Dziennikarka Ewa Wanat (53 l.) ostro zaatakowała Pierwszą Damę za to, że tak uparcie milczy w sprawie aborcji!

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Marta Kaczyńska zaczyna nowe życie!

  ...z byłą żoną. Ponieważ ciążą na nim zarzuty m.in. wyłudzenia pieniędzy z PFRON, takie rozwiązanie jest najodpowiedniejsze. Miał ku temu ważne powody Jak udało nam się dowiedzieć, szybki rozwód(...)" przyjaciel rodziny. - I miał ku temu powody, ponieważ wobec swojej partnerki snuje poważne plany - dodaje. Katarzyna M., gdyż to o niej mowa, pojawiła się w życiu adwokata po rozstaniu z mężem...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Ewa Dałkowska bierze ślub kościelny!

  Ewa Dałkowska po 37 wspólnych latach z mężem chce wziąć ślub kościelny. Czeka tylko na unieważnienie studenckiego małżeństwa.

 • Gwiazda "Mam Talent" odmówiła PiS

  Prawo i Sprawiedliwość miało zaproponować Ewie Lewandowskiej start w eurowyborach.

 • Marta Kaczyńska wróciła z wakacji. Jest zachwycona!

  Marta Kaczyńska (36 l.) wreszcie znalazła czas, by pojechać do miasta, które tak bardzo kochała jej mama, śp. Maria Kaczyńska (†68).

 • Będzie film o katastrofie w Smoleńsku?

  Antoni Krauze, reżyser głośnej produkcji "Czarny czwartek, Janek Wiśniewski padł", zamierza nakręcić film "Smoleńsk". Obraz będzie dotyczył sprawy katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku, w której zginął prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie.