• Informacje na temat:

  maria hanna konarowska

Artykuły na temat: maria hanna konarowska
 • "Plebania": Maria Konarowska jest w ciąży! Wchodzi w nowy wymiar szczęścia...

  Maria Konarowska, czyli niezapomniana Julka z "Plebanii", wkrótce zostanie mamą. Aktorka właśnie pochwaliła się na Instagramie ciążowym brzuszkiem. - Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia - napisała pod zdjęciem.

 • Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  Wiosną 2011 roku na antenę telewizji TVN powraca cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie", który spotkał się z dużym uznaniem widzów. W tym sezonie stacja pokaże historie Przemysława Salety, Agaty Mróz oraz Jasia Meli.

 • Hanna Lis wyjechała z przyjacielem do Indii!

  Hanna Lis (46 l.) wychodzi z zawodowego letargu? Dostała propozycję od TVN, którą przyjęła! Wraz z przyjacielem Łukaszem Jemiołem (33 l.) wyjechała do Indii, by wziąć udział w nowym show stacji.

 • Bołądź i Żebrowski: Walka o życie

  "Choroba i walka z nią uczą, że należy żyć chwilą, doceniać życie" - powiedziała aktorka Olga Bołądź, grająca Agatę Mróz w filmie "Nad życie". W rolę męża siatkarki wcielił się Michał Żebrowski: "Rola ta wymagała olbrzymiego taktu" - mówi.

 • Miał zadatki na wielką gwiazdę... Były teść zniszczył mu karierę?

  ..., więc nie bronił się przed uczuciem, jakie zrodziło się między nimi. Szybko zostali małżeństwem, a niedługo potem na świat przyszły ich dwie córki - Maria i Hanna. Świetnie zapowiadającą się(...) i w warszawskiej PWST, gdzie był wykładowcą. Dla córek zawsze był autorytetem. Maria Konarowska wspomina, że spędzał z nią i jej siostrą Hanną mnóstwo czasu, cierpliwie uczył je jeździć na rowerze, a wakacje...

 • "Nad życie": Olga Bołądź jako Agata Mróz

  11 maja na ekranach kin zadebiutuje "Nad życie" - biograficzny film o życiu siatkarki Agaty Mróz. W głównej roli zobaczymy Olgę Bołądź.

 • Joanna Szczepkowska: Zabrała głos po porodzie!

  ..."Myślę o sobie: babcia Szczepkowska. I sama do siebie się śmieję. Taka jest przecież kolej rzeczy!" – lubi powtarzać Joanna Szczepkowska (66). Najpierw babcią uczyniła ją młodsza córka, Hanna Konarowska (36). Z Jakubem Wonsem (36) ma córkę Zosię (8), a rok temu urodziła dziecko nowemu partnerowi.  Teraz mamą została starsza, Maria Konarowska (39), znana z programu "Galileo". Pani Joanna nie...

 • Rzeźbią ciała gwiazd

  - Nie jesz, tyjesz - to nasza zasada - mówią dietetycy gwiazd i zdradzają, jak pomagają celebrytom zrzucić "balast". - Mało kto wierzył, że to pomaga schudnąć, a jednak! - śmieją się. Pierwszy był Krzysztof Ibisz.

 • Agnieszka Szulim wspomina pracę na planie show TVN! Nawet pchły ich nie oszczędziły!

  Majdan, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska.  W podróży towarzyszyć im będzie Agnieszka Szulim, która nie ukrywa, że podczas pracy przy „Azja Express” czekało ją sporo...

 • Janda: "Nie" dla telenoweli

  Krystyna Janda, która występuje w serialu HBO "Bez tajemnic", uważa, że udział w telenoweli to dla aktora żadna ujma, ale sama - choć ciągle dostaje propozycje od producentów telewizyjnych tasiemców - nie chce w nich grać.

Zdjęcia na temat: maria hanna konarowska
Wideo na temat: maria hanna konarowska
 • Córki Szczepkowskiej w telewizji śniadaniowej

  Maria Konarowska wyznała w studiu "Dzień Dobry TVN", że początkowo broniła się przed swoim aktorskim powołaniem i nie chciała pójść w ślady matki, aktorki Joanny Szczepkowskiej. Jej siostra Hanna Konarowska zdradziła zaś, że obecnie przygotowuje się do międzynarodowego projektu „Ganymed goes Europe", którego ideą jest stworzenie nowoczesnej formuły, łączącej w sobie trzy dziedziny sztuki

Dyskusje na temat: maria hanna konarowska